8
Comentarios

Temporada 2010  Grupo 2

Bandera de Zarautz

  • Fecha
    14 Ago 2010
  • Hora
    12:00
  • En línea (4 calles, 4 largos)
  • Zarautz (Gipuzkoa) Ver mapa

descarga Descargar Dossier

Última actualización 10-08-2010 18:30

descarga Hojas de inscripción

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Clasificación

Club Tiempo Puntos
Portugalete Ballonti 22:19:65 16
Getaria Indaux 22:24:33 15
C.R. Colindres 22:37:11 14
Ondarroa A.E. 22:41:65 13
Naturhouse - Mundaka 22:49:10 12
San Pedro 22:49:36 11
Zarautz A.E. 23:12:96 10
Zumaia Altuna y Uria 23:15:04 9
S.D. Santoña C.R. 23:16:32 8
10º C.N. Luanco 23:20:44 7
11º Donostiarra B 23:52:04 6
12º Lutxana A.E. 23:57:72 5
13º Hibaika A.E. 24:13:02 4
14º S.D.R. Castro 24:13:95 3
15º Ciudad de Santander 24:14:07 2
16º Raspas A.E. 24:45:78 1

Tandas

Tanda 1
Ciabogas
Calle Club 1 2 3 Tiempo
1 Lutxana A.E. 6:18 11:46 18:32 23:57:72
2 Raspas A.E. 6:12 12:04 18:55 24:45:78
3 C.N. Luanco 6:05 11:24 18:07 23:20:44
4 Ciudad de Santander 6:21 11:49 18:39 24:14:07
Tanda 2
Ciabogas
Calle Club 1 2 3 Tiempo
1 San Pedro 6:09 11:16 17:41 22:49:36
2 Zarautz A.E. 5:59 11:17 17:56 23:12:96
3 S.D.R. Castro 6:29 11:58 18:52 24:13:95
4 Hibaika A.E. 6:05 12:22 19:07 24:13:02
Tanda 3
Ciabogas
Calle Club 1 2 3 Tiempo
1 C.R. Colindres 6:05 11:11 17:36 22:37:11
2 Donostiarra B 6:13 11:33 18:27 23:52:04
3 Naturhouse - Mundaka 6:09 11:06 17:48 22:49:10
4 Ondarroa A.E. 5:56 11:07 17:47 22:41:65
Tanda 4
Ciabogas
Calle Club 1 2 3 Tiempo
1 S.D. Santoña C.R. 6:11 11:15 18:10 23:16:32
2 Getaria Indaux 6:01 11:03 17:39 22:24:33
3 Zumaia Altuna y Uria 6:13 11:17 18:02 23:15:04
4 Portugalete Ballonti 6:05 10:58 17:26 22:19:65

Subir

Fotos

Portugalete con la ikurriña

Portugalete con la ikurriña

Lutxana

Lutxana

Ciaboga

Ciaboga

Mundaka y Ondarroa

Mundaka y Ondarroa

Getaria

Getaria

Patrocinan

Patrocinadores

Comentarios (8)

txuriurdin bat dice: Hace 4 años

Aurrera Donostiarra! Para arriba como en Getaria!

enbata aurrera dice: Hace 4 años

Aupa ENBATA eta etxeko estropada bikain bat egitera zarauztar arraunzaleon pozerako.

ziiiiiaboga dice: Hace 4 años

Aupa Enbata ta Aupa Zumaia!! Aber Zarauztarrak estropa ona egiten dezuen etxian ta Zumaiarrak ere lanak ondo egitera estropada klasiko onetan!!

Raquel dice: Hace 4 años

AUPA SANTOÑAAAAAA

Raquel dice: Hace 4 años

que pasa con la tercera tanda que no empiezaaaaa

piti dice: Hace 4 años

aupa Antiguako Ama,gora komando bokeron

Ocio

karlos dice: Hace 4 años

aupa jarrillera desde croazia

esta bandera es nuestra

Salbaoriak extranjian dice: Hace 4 años

Estropa earra jokatu zue moteilak!! Kanpuan natxiok (hala bizi nai) eta etzakiat, baino denborangatikan ta earki ebili zatezte!!

Uandikan earra in bihar tzue, extranjitikane AUPA GETARIA!!

Guk in ez gixtina gure garaetan zuek ingo zue hamendik gitxira!!

Tu Comentario

Todos los Resultados Temporada 2010

4 Septiembre XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
29 Agosto XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
28 Agosto XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
21 Agosto XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
15 Agosto XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
14 Agosto Bandera de Zarautz Gipuzkoa
8 Agosto Getariako Estropada Gipuzkoa
7 Agosto XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
1 Agosto II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
31 Julio Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
25 Julio XLI Ciudad de Santander Cantabria
18 Julio Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
17 Julio II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
11 Julio Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
10 Julio Areatako XIII. Bandera Bizkaia
4 Julio Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
27 Junio Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
20 Junio VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias