0
Iruzkinak

2017 Denboraldia  2. Taldea

I. BANDERA ARRAUN ESKOLA

  • Data
    2017 Abu 20
  • Ordua
    12:00
  • Banakako erlojupekoa (1 kale, 4 luze)
  • Sestao (Bizkaia) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 17-08-2017 09:17

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 20-08-2017 13:18

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
LAPURDI 20:33,46 16
HIBAIKA - BIT & MINA 20:42,78 15
SAN JUAN-SUMELEC 21:03,68 14
SANTOÑA CR 21:07,92 13
Camargo 21:12,50 12
Mutriku 21:18,76 11
ELANTXOBE-IDAR 21:19,06 10
Getxo 21:21,20 9
Lutxana 21:24,62 8
10º BERMEO-MUNDAKA-AVIA 21:24,98 7
11º KAIKU-PRODUCHA 21:27,38 6
12º PORTU-DEUSTO 21:39,78 5
13º Sanpedrotarra A.E. 21:47,18 4
14º IBERIA 22:03,58 3
15º Colindres 22:05,18 2

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Colindres 5:20 10:50 16:42 22:05,18
1 IBERIA 5:20 10:48 16:40 22:03,58
1 KAIKU-PRODUCHA 5:09 10:29 16:12 21:27,38
1 PORTU-DEUSTO 5:14 10:33 16:22 21:39,78
1 Mutriku 5:06 10:20 16:01 21:18,76
1 Sanpedrotarra A.E. 5:15 10:35 16:23 21:47,18
1 Lutxana 5:09 10:25 16:02 21:24,62
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Getxo 5:18 10:36 16:10 21:21,20
1 BERMEO-MUNDAKA-AVIA 5:17 10:33 16:15 21:24,98
1 ELANTXOBE-IDAR 5:17 10:28 16:07 21:19,06
1 SANTOÑA CR 5:13 10:24 15:59 21:07,92
1 Camargo 5:18 10:29 16:05 21:12,50
1 HIBAIKA - BIT & MINA 5:10 10:14 15:45 20:42,78
1 SAN JUAN-SUMELEC 5:11 10:23 16:00 21:03,68
1 LAPURDI 5:08 10:11 15:39 20:33,46

Igo

Iruzkinak (0)

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2017 Denboraldia

Abuztua 26 XXIV. BANDERA DEL ASÓN Cantabria
Abuztua 20 I. BANDERA ARRAUN ESKOLA Bizkaia
Abuztua 19 BANDERA EXCMO. AYUNTAMIENTO DE LAREDO Cantabria
Abuztua 15 XLVII. BANDERA DE SANTOÑA - MEMORIAL FERNANDO PALACIO Cantabria
Abuztua 13 XLV. BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES - XI. MEMORIAL AVELINO IBAÑEZ Cantabria
Abuztua 12 XIX. MUNDAKAKO IKURRINA Bizkaia
Abuztua 6 XX. KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 5 XXXIII. IKURRINA DE PASAIA Gipuzkoa
Uztaila 29 XIV. ALGORTAKO PORTUZAHARRA IKURRINA Bizkaia
Uztaila 23 I. MUTRIKUKO ESTROPADA - YURRITA GROUP BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 22 ERRENTERIAKO HIRIA V. IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 15 III BANDERA IBERIA-SESTAO Bizkaia
Uztaila 9 XXV BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 8 VIII BANDERA KAIARRIBA-AMENABAR Gipuzkoa
Uztaila 2 XXX. ELANTXOBEKO ESTROPADA Bizkaia
Uztaila 1 VII ZUMAIAKO IKURRINA ARC2 Gipuzkoa
Ekaina 25 XXXVI BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE CENTENARIO ARC2 Bizkaia
Ekaina 24 DONIBANE ZIBURUKO 25. ESTROPADA
Ekaina 18 XXX. BANDERA DE ERANDIO Bizkaia