2017 Denboraldia  2. Taldea

BANDERA EXCMO. AYUNTAMIENTO DE LAREDO

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
LAPURDI 21:52,25 16
SAN JUAN-SUMELEC 21:57,92 15
HIBAIKA - BIT & MINA 22:01,57 14
DONOSTIARRA B 22:14,10 13
SANTOÑA CR 22:34,01 12
Camargo 22:42,33 11
PORTU-DEUSTO 22:44,06 10
BERMEO-MUNDAKA-AVIA 22:59,86 9
KAIKU-PRODUCHA 23:04,19 8
10º Getxo 23:10,03 7
11º Lutxana 23:15,83 6
12º SDR CASTREÑA 23:40,99 5
13º Colindres 23:41,33 4
14º Laredo 24:00,85 3
15º IBERIA 24:31,97 2

Oharrak

Contra reloj de uno en uno, comienza a las 17:30

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Colindres 5:45 11:32 17:49 23:41,33
1 IBERIA 5:51 11:50 18:14 24:31,97
1 SDR CASTREÑA 5:50 11:41 17:57 23:40,99
1 Laredo 6:09 11:52 18:12 24:00,85
1 KAIKU-PRODUCHA 5:40 11:18 17:22 23:04,19
1 PORTU-DEUSTO 5:40 11:23 17:17 22:44,06
1 Lutxana 5:42 11:24 17:25 23:15,83
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 BERMEO-MUNDAKA-AVIA 5:36 11:14 17:17 22:59,86
1 Getxo 5:44 11:25 17:31 23:10,03
1 SANTOÑA CR 5:36 11:12 17:05 22:34,01
1 Camargo 5:36 11:17 17:05 22:42,33
1 DONOSTIARRA B 5:29 11:00 16:47 22:14,10
1 HIBAIKA - BIT & MINA 5:25 10:54 16:40 22:01,57
1 SAN JUAN-SUMELEC 5:20 10:49 16:32 21:57,92
1 LAPURDI 5:24 10:50 16:34 21:52,25

Igo

Emaitza guztiak 2017 Denboraldia

Abuztua 26 XXIV. BANDERA DEL ASÓN Cantabria
Abuztua 20 I. BANDERA ARRAUN ESKOLA Bizkaia
Abuztua 19 BANDERA EXCMO. AYUNTAMIENTO DE LAREDO Cantabria
Abuztua 15 XLVII. BANDERA DE SANTOÑA - MEMORIAL FERNANDO PALACIO Cantabria
Abuztua 13 XLV. BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES - XI. MEMORIAL AVELINO IBAÑEZ Cantabria
Abuztua 12 XIX. MUNDAKAKO IKURRINA Bizkaia
Abuztua 6 XX. KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 5 XXXIII. IKURRINA DE PASAIA Gipuzkoa
Uztaila 29 XIV. ALGORTAKO PORTUZAHARRA IKURRINA Bizkaia
Uztaila 23 I. MUTRIKUKO ESTROPADA - YURRITA GROUP BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 22 ERRENTERIAKO HIRIA V. IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 15 III BANDERA IBERIA-SESTAO Bizkaia
Uztaila 9 XXV BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 8 VIII BANDERA KAIARRIBA-AMENABAR Gipuzkoa
Uztaila 2 XXX. ELANTXOBEKO ESTROPADA Bizkaia
Uztaila 1 VII ZUMAIAKO IKURRINA ARC2 Gipuzkoa
Ekaina 25 XXXVI BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE CENTENARIO ARC2 Bizkaia
Ekaina 24 DONIBANE ZIBURUKO 25. ESTROPADA
Ekaina 18 XXX. BANDERA DE ERANDIO Bizkaia