2
Iruzkinak

2017 Denboraldia  2. Taldea

I. MUTRIKUKO ESTROPADA - YURRITA GROUP BANDERA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 18-07-2017 10:34

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 23-07-2017 13:00

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
LAPURDI 21:13,74 16
HIBAIKA - BIT & MINA 21:27,46 15
SAN JUAN-SUMELEC 21:29,76 14
SANTOÑA CR 21:36,66 13
ELANTXOBE-IDAR 21:39,73 12
Mutriku 21:45,10 11
BERMEO-MUNDAKA-AVIA 21:47,58 10
Camargo 21:51,51 9
DONOSTIARRA B 21:54,84 8
10º Lutxana 22:01,03 7
11º Sanpedrotarra A.E. 22:20,53 6
12º SDR CASTREÑA 22:22,13 5
13º Colindres 22:22,84 4
14º Laredo 22:26,94 3
15º IBERIA 22:46,39 2

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 IBERIA 5:22 11:10 17:01 22:46,39
3 SDR CASTREÑA 5:20 10:59 16:42 22:22,13
4 Colindres 5:20 11:01 16:43 22:22,84
1 Laredo 5:17 10:59 16:43 22:26,94
2 Mutriku 5:08 10:38 16:11 21:45,10
3 ELANTXOBE-IDAR 5:08 10:38 16:11 21:39,73
4 Lutxana 5:12 10:48 16:23 22:01,03
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 BERMEO-MUNDAKA-AVIA 5:06 10:38 16:14 21:47,58
2 Sanpedrotarra A.E. 5:14 10:53 16:35 22:20,53
3 Camargo 5:10 10:42 16:15 21:51,51
4 SANTOÑA CR 5:02 10:32 16:01 21:36,66
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DONOSTIARRA B 5:06 10:43 16:19 21:54,84
2 SAN JUAN-SUMELEC 5:02 10:34 16:03 21:29,76
3 LAPURDI 4:57 10:25 15:49 21:13,74
4 HIBAIKA - BIT & MINA 5:01 10:30 15:57 21:27,46

Igo

Iruzkinak (2)

Orereta -k esaten du: Duela 3 urteak

Poco a poco, pasito a pasito, para arriba como la espuma.

AUPA HIBAIKA !!!!!

Paxae -k esaten du: Duela 3 urteak

Zorionak Lapurdi. Beti GORA San Juan

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2017 Denboraldia

Abuztua 26 XXIV. BANDERA DEL ASÓN Cantabria
Abuztua 20 I. BANDERA ARRAUN ESKOLA Bizkaia
Abuztua 19 BANDERA EXCMO. AYUNTAMIENTO DE LAREDO Cantabria
Abuztua 15 XLVII. BANDERA DE SANTOÑA - MEMORIAL FERNANDO PALACIO Cantabria
Abuztua 13 XLV. BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES - XI. MEMORIAL AVELINO IBAÑEZ Cantabria
Abuztua 12 XIX. MUNDAKAKO IKURRINA Bizkaia
Abuztua 6 XX. KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 5 XXXIII. IKURRINA DE PASAIA Gipuzkoa
Uztaila 29 XIV. ALGORTAKO PORTUZAHARRA IKURRINA Bizkaia
Uztaila 23 I. MUTRIKUKO ESTROPADA - YURRITA GROUP BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 22 ERRENTERIAKO HIRIA V. IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 15 III BANDERA IBERIA-SESTAO Bizkaia
Uztaila 9 XXV BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 8 VIII BANDERA KAIARRIBA-AMENABAR Gipuzkoa
Uztaila 2 XXX. ELANTXOBEKO ESTROPADA Bizkaia
Uztaila 1 VII ZUMAIAKO IKURRINA ARC2 Gipuzkoa
Ekaina 25 XXXVI BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE CENTENARIO ARC2 Bizkaia
Ekaina 24 DONIBANE ZIBURUKO 25. ESTROPADA
Ekaina 18 XXX. BANDERA DE ERANDIO Bizkaia