SailkapenaK 2017 Denboraldia

1. Taldea Sailkapena

Elkartea Puntuak
DONOSTIARRA 106
SANTURTZI-IBERDROLA 98
ZUMAIA 75
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 74
DEUSTO-BILBAO 70
GETARIA 68
ZARAUTZ-NAVASCAL 63
SDR PEDREÑA 45
ARKOTE-HELVETIA 33
10º ORIO-BABYAUTO 31
11º PORTUGALETE-MENDEURRENA 29
12º HONDARRIBIA 10

2. Taldea Sailkapena

Elkartea Puntuak
LAPURDI 15,29
SAN JUAN-SUMELEC 15,00
HIBAIKA - BIT & MINA 13,60
DONOSTIARRA B 12,25
Camargo 11,38
SANTOÑA CR 10,33
Getxo 9,89
BERMEO-MUNDAKA-AVIA 9,63
ELANTXOBE-IDAR 9,11
10º Sanpedrotarra A.E. 9,00
11º Lutxana 8,63
12º Mutriku 8,60
13º PORTU-DEUSTO 7,11
14º KAIKU-PRODUCHA 6,14
15º Laredo 3,78
16º SDR CASTREÑA 3,25
17º IBERIA 2,71
18º Colindres 2,38

Azken emaitzak 2017 Denboraldia

BANDERA AÑO JUBILAR LEBANIEGO (cómputo 2 jornadas)

2017 Uztaila 23 - Pedreña (Cantabria)

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
DONOSTIARRA 20:17,70 12
SANTURTZI-IBERDROLA 20:31,69 11
GETARIA 20:37,86 10
ZUMAIA 20:41,42 9
DEUSTO-BILBAO 20:43,04 8
SDR PEDREÑA 20:46,10 7
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 20:49,67 6
ZARAUTZ-NAVASCAL 21:06,61 5
ARKOTE-HELVETIA 21:15,81 4
10º ORIO-BABYAUTO 21:22,84 3
11º PORTUGALETE-MENDEURRENA 21:23,80 2
12º HONDARRIBIA 22:01,47 1

Oharrak

Tiempos suma de las 2 jornadas:

1º DONOSTIARRA 40:42,35

2º SANTURTZI-IBERDROLA 41:03,98

3º GETARIA 41:21,36

4º ZUMAIA 41:38,08

5º SDR PEDREÑA 41:39,98

6º LEKITTARRA-ELECNOR-BM 41:42,69

7º DEUSTO BILBAO 41:43,71

8º ZARAUTZ-NAVASCAL 42:10,07

9º ARKOTE-HELVETIA 42:33,40

10º ORIO-BABYAUTO 42:37,48

11º PORTUGALETE-MENDEURRENA 42:43,77

12º HONDARRIBIA 44:00,09

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 PORTUGALETE-MENDEURRENA 5:30 10:36 16:20 21:23,80
2 ARKOTE-HELVETIA 5:26 10:30 16:09 21:15,81
3 HONDARRIBIA 5:32 10:46 16:44 22:01,47
4 ORIO-BABYAUTO 5:23 10:29 16:14 21:22,84
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZUMAIA 5:08 10:10 15:39 20:41,42
2 SDR PEDREÑA 5:10 10:12 15:41 20:46,10
3 DEUSTO-BILBAO 5:12 10:15 15:43 20:43,04
4 ZARAUTZ-NAVASCAL 5:11 10:18 15:54 21:06,61
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SANTURTZI-IBERDROLA 4:59 10:07 15:24 20:31,69
2 DONOSTIARRA 4:55 9:59 15:14 20:17,70
3 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 5:05 10:17 15:42 20:49,67
4 GETARIA 5:02 10:09 15:30 20:37,86

Igo

XII BANDERA MARINA DE CUDEYO - GP DYNASOL

2017 Uztaila 22 - Pedreña (Cantabria)

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
DONOSTIARRA 20:24,65 12
SANTURTZI-IBERDROLA 20:32,29 11
GETARIA 20:43,50 10
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 20:53,02 9
SDR PEDREÑA 20:53,88 8
ZUMAIA 20:56,66 7
DEUSTO-BILBAO 21:00,67 6
ZARAUTZ-NAVASCAL 21:03,46 5
ORIO-BABYAUTO 21:14,64 4
10º ARKOTE-HELVETIA 21:17,59 3
11º PORTUGALETE-MENDEURRENA 21:19,97 2
12º HONDARRIBIA 21:58,62 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 HONDARRIBIA 5:40 10:49 16:53 21:58,62
2 ORIO-BABYAUTO 5:27 10:29 16:17 21:14,64
3 ARKOTE-HELVETIA 5:29 10:32 16:21 21:17,59
4 PORTUGALETE-MENDEURRENA 5:30 10:32 16:20 21:19,97
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SDR PEDREÑA 5:17 10:14 15:57 20:53,88
2 DEUSTO-BILBAO 5:19 10:18 16:02 21:00,67
3 GETARIA 5:12 10:08 15:48 20:43,50
4 ZARAUTZ-NAVASCAL 5:20 10:20 16:10 21:03,46
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 5:19 10:19 15:54 20:53,02
2 ZUMAIA 5:18 10:21 15:58 20:56,66
3 SANTURTZI-IBERDROLA 5:13 10:07 15:38 20:32,29
4 DONOSTIARRA 5:07 10:04 15:33 20:24,65

Igo