SailkapenaK 2017 Denboraldia

1. Taldea Sailkapena

Elkartea Puntuak
DONOSTIARRA 178
SANTURTZI-IBERDROLA 154
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 128
ZUMAIA 122
GETARIA 121
DEUSTO-BILBAO 114
ZARAUTZ-NAVASCAL 105
SDR PEDREÑA 69
ARKOTE-HELVETIA 59
10º ORIO-BABYAUTO 55
11º PORTUGALETE-MENDEURRENA 49
12º HONDARRIBIA 16

2. Taldea Sailkapena

Elkartea Puntuak
LAPURDI 248
SAN JUAN-SUMELEC 239
HIBAIKA - BIT & MINA 223
DONOSTIARRA B 205
Camargo 179
SANTOÑA CR 174
ELANTXOBE-IDAR 158
BERMEO-MUNDAKA-AVIA 150
Getxo 148
10º Mutriku 136
11º Lutxana 136
12º Sanpedrotarra A.E. 130
13º PORTU-DEUSTO 122
14º KAIKU-PRODUCHA 112
15º Laredo 68
16º SDR CASTREÑA 55
17º IBERIA 42
18º Colindres 40

Azken emaitzak 2017 Denboraldia

XL VILLA DE BILBAO

2017 Abuztua 20 - Bilbao (Bizkaia)

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
DONOSTIARRA 19:57,16 12
SANTURTZI-IBERDROLA 20:00,32 11
ZUMAIA 20:08,20 10
ZARAUTZ-NAVASCAL 20:12,44 9
GETARIA 20:13,46 8
DEUSTO-BILBAO 20:19,00 7
ARKOTE-HELVETIA 20:26,86 6
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 20:27,62 5
PORTUGALETE-MENDEURRENA 20:32,92 4
10º SDR PEDREÑA 20:37,32 3
11º ORIO-BABYAUTO 20:53,18 2
12º HONDARRIBIA 21:08,70 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 HONDARRIBIA 4:54 10:23 15:48 21:08,70
1 PORTUGALETE-MENDEURRENA 4:50 10:06 15:20 20:32,92
1 ARKOTE-HELVETIA 4:48 10:02 15:14 20:26,86
1 ORIO-BABYAUTO 4:47 10:09 15:34 20:53,18
1 SDR PEDREÑA 4:52 10:07 15:23 20:37,32
1 ZARAUTZ-NAVASCAL 4:45 9:56 15:03 20:12,44
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DEUSTO-BILBAO 4:45 9:58 15:04 20:19,00
1 ZUMAIA 4:42 9:54 14:55 20:08,20
1 GETARIA 4:42 9:54 15:00 20:13,46
1 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 4:45 10:00 15:08 20:27,62
1 SANTURTZI-IBERDROLA 4:39 9:47 14:49 20:00,32
1 DONOSTIARRA 4:42 9:49 14:50 19:57,16

Igo

VIII. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA

2017 Abuztua 19 - Zarautz (Gipuzkoa)

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
DONOSTIARRA 21:08,91 12
GETARIA 21:21,15 11
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 21:21,41 10
ORIO-BABYAUTO 21:40,84 9
SANTURTZI-IBERDROLA 21:41,84 8
DEUSTO-BILBAO 21:43,28 7
ZARAUTZ-NAVASCAL 21:45,83 6
ZUMAIA 21:50,12 5
ARKOTE-HELVETIA 22:01,59 4
10º SDR PEDREÑA 22:13,80 3
11º PORTUGALETE-MENDEURRENA 22:22,22 2
12º HONDARRIBIA 22:28,15 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 PORTUGALETE-MENDEURRENA 5:34 10:58 17:02 22:22,22
2 HONDARRIBIA 5:41 10:58 17:07 22:28,15
3 ORIO-BABYAUTO 5:26 10:36 16:31 21:40,84
4 ARKOTE-HELVETIA 5:29 10:46 16:42 22:01,59
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 GETARIA 5:28 10:27 16:17 21:21,15
2 SDR PEDREÑA 5:37 10:50 16:57 22:13,80
3 DEUSTO-BILBAO 5:31 10:34 16:39 21:43,28
4 ZARAUTZ-NAVASCAL 5:34 10:43 16:44 21:45,83
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 5:29 10:29 16:20 21:21,41
2 DONOSTIARRA 5:26 10:22 16:10 21:08,91
3 SANTURTZI-IBERDROLA 5:33 10:43 16:38 21:41,84
4 ZUMAIA 5:35 10:42 16:43 21:50,12

Igo

Emaitza guztiak 2017 Denboraldia

Iraila 3 PLAY OFF (2ª JORNADA) Bizkaia
Iraila 2 PLAY OFF (1ª JORNADA) Gipuzkoa
Abuztua 26 XXIV. BANDERA DEL ASÓN Cantabria
Abuztua 20 XL VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 20 I. BANDERA ARRAUN ESKOLA Bizkaia
Abuztua 19 BANDERA EXCMO. AYUNTAMIENTO DE LAREDO Cantabria
Abuztua 19 VIII. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 15 XLVII. BANDERA DE SANTOÑA - MEMORIAL FERNANDO PALACIO Cantabria
Abuztua 13 XI. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA - XII. REGATA PROMOCIÓN DE HONDARRIBIA Gipuzkoa
Abuztua 13 XLV. BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES - XI. MEMORIAL AVELINO IBAÑEZ Cantabria
Abuztua 12 XIX. MUNDAKAKO IKURRINA Bizkaia
Abuztua 6 XXIX. REGATAS DE TRAINERAS DE PLENTZIA (JORNADA FINAL) Bizkaia
Abuztua 6 XX. KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 5 XXIX. REGATAS DE TRAINERAS DE PLENTZIA (1ª JORNADA) Bizkaia
Abuztua 5 XXXIII. IKURRINA DE PASAIA Gipuzkoa
Uztaila 30 XXXII. EL CORREO IKURRINA - BBK SARI NAGUSIA Bizkaia
Uztaila 29 XIV. ALGORTAKO PORTUZAHARRA IKURRINA Bizkaia
Uztaila 23 BANDERA AÑO JUBILAR LEBANIEGO (cómputo 2 jornadas) Cantabria
Uztaila 23 I. MUTRIKUKO ESTROPADA - YURRITA GROUP BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 22 ERRENTERIAKO HIRIA V. IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 22 XII BANDERA MARINA DE CUDEYO - GP DYNASOL Cantabria
Uztaila 15 X. BIXIGU EGUNA IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 15 III BANDERA IBERIA-SESTAO Bizkaia
Uztaila 9 XXV BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 9 I BANDERA CAMPING ARITZALEKU Navarra
Uztaila 8 X. BANDERA DONOSTIARRA KAIARRIBA-GRUPO AMENABAR Gipuzkoa
Uztaila 8 VIII BANDERA KAIARRIBA-AMENABAR Gipuzkoa
Uztaila 2 XXXII. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 2 XXX. ELANTXOBEKO ESTROPADA Bizkaia
Uztaila 1 VII ZUMAIAKO IKURRINA ARC2 Gipuzkoa
Ekaina 25 XXXVI BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE CENTENARIO ARC2 Bizkaia
Ekaina 25 VIII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 24 DONIBANE ZIBURUKO 25. ESTROPADA
Ekaina 24 XXXVI BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE CENTENARIO Bizkaia
Ekaina 18 SANTURTZIKO XXXVIII IKURRINA - MAHALA SARI NAGUSIA Bizkaia
Ekaina 18 XXX. BANDERA DE ERANDIO Bizkaia