SailkapenaK 2014 Denboraldia

1. Taldea Sailkapena

2. Taldea Sailkapena

Elkartea Puntuak
ZARAUTZ 204
DEUSTO-BILBAO 199
ARKOTE-HELVETIA 165
HONDARRIBIA 163
MUNDAKA 137
HIBAIKA 130
GETXO 122
LUTXANA ARRAUN ELKARTEA 101
SANTURTZI 91
10º BERMEO-SUMOIL 90
11º RASPAS 76
12º ZUMAIA B 74
13º DONOSTIARRA B 67
14º CASTRO-IBERIA 39
15º COLINDRES 19

Azken emaitzak 2014 Denboraldia

TRINTXERPEKO IKURRINA

2014 Abuztua 24 - Trintxerpe (Gipuzkoa)

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 19:58,32 12
ONDARROA 20:05,30 11
LEKITTARRA-BM 20:08,84 10
DONOSTIARRA 20:14,06 9
ZUMAIA 20:17,04 8
ELANTXOBE-IDAR 20:21,26 7
TRINTXERPE-FUNERARIA VASCONGADA 20:30,28 6
SANTURTZI-IBERDROLA 20:49,10 5
S.D. SANTOÑA C.R. 21:03,10 4
10º SAN PEDRO-ECOLMARE 21:14,20 3
11º CASTRO 21:19,52 2
12º ORIO-BABYAUTO Descalificado 0

Oharrak

La embarcación de Orio ha sido descalificada por quebrantar el art. 20.8 del Código de Regatas.

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CASTRO 5:11 10:25 16:00 21:19,52
1 SAN PEDRO-ECOLMARE 5:11 10:20 16:00 21:14,20
1 S.D. SANTOÑA C.R. 5:06 10:18 15:54 21:03,10
1 SANTURTZI-IBERDROLA 5:06 10:14 15:45 20:49,10
1 ORIO-BABYAUTO 5:05 10:13 15:47 Descalificado
1 TRINTXERPE-FUNERARIA VASCONGADA 5:00 10:02 15:28 20:30,28
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ELANTXOBE-IDAR 5:00 9:53 15:24 20:21,26
1 DONOSTIARRA 4:58 9:55 15:22 20:14,06
1 ONDARROA 4:56 9:53 15:18 20:05,30
1 LEKITTARRA-BM 4:58 9:52 15:19 20:08,84
1 GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 4:54 9:45 15:08 19:58,32
1 ZUMAIA 4:57 9:59 15:23 20:17,04

Igo

XLIV BANDERA EXCMO AYUNTAMIENTO DE SANTOÑA

2014 Abuztua 17 - Santoña (Cantabria)

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
LEKITTARRA-BM 21:03,88 12
DONOSTIARRA 21:07,20 11
ZUMAIA 21:10,78 10
ONDARROA 21:12,54 9
GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 21:19,60 8
TRINTXERPE-FUNERARIA VASCONGADA 21:43,10 7
S.D. SANTOÑA C.R. 21:51,80 6
ORIO-BABYAUTO 21:56,54 5
ELANTXOBE-IDAR 21:58,34 4
10º SANTURTZI-IBERDROLA 22:00,88 3
11º SAN PEDRO-ECOLMARE 22:20,44 2
12º CASTRO 22:27,84 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CASTRO 05:06,00 11:02,00 16:28,00 22:27,84
1 SAN PEDRO-ECOLMARE 05:08,00 10:56,00 16:23,00 22:20,44
1 S.D. SANTOÑA C.R. 04:56,00 10:45,00 16:00,00 21:51,80
1 ORIO-BABYAUTO 05:03,00 10:53,00 16:08,00 21:56,54
1 SANTURTZI-IBERDROLA 05:00,00 10:55,00 16:11,00 22:00,88
1 TRINTXERPE-FUNERARIA VASCONGADA 04:58,00 10:44,00 15:59,00 21:43,10
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ELANTXOBE-IDAR 04:51,00 10:48,00 16:04,00 21:58,34
1 DONOSTIARRA 04:49,00 10:25,00 15:32,00 21:07,20
1 ONDARROA 04:50,00 10:31,00 15:40,00 21:12,54
1 LEKITTARRA-BM 04:51,00 10:24,00 15:35,00 21:03,88
1 ZUMAIA 04:50,00 10:27,00 15:39,00 21:10,78
1 GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 04:52,00 10:34,00 15:47,00 21:19,60

Igo

Emaitza guztiak 2014 Denboraldia

Iraila 6 ZARAUTZ - PLAY OFF 2ª JORNADA Gipuzkoa
Abuztua 30 ERANDIO - PLAY OFF 1ª JORNADA Bizkaia
Abuztua 24 XXI BANDERA DEL ASÓN Cantabria
Abuztua 24 TRINTXERPEKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 23 VIII. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA - XIX. REGATA PROMOCIÓN DE HONDARRIBIA Gipuzkoa
Abuztua 17 XLIV BANDERA EXCMO AYUNTAMIENTO DE SANTOÑA Cantabria
Abuztua 17 XXXVII VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 15 UNOVISION - XLII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 15 V. ZARAUTZ AE IKURRINA - TURKISH AIRLINES SARIA Gipuzkoa
Abuztua 10 XVI BANDERA FLAVIOBRIGA - ASK CHEMICALS Cantabria
Abuztua 9 XXX. ONDARROAKO BANDERA Bizkaia
Abuztua 9 BERMEOKO AE I. IKURRINA Bizkaia
Abuztua 3 GETARIAKO V. ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 2 MUNDAKAKO XVI. IKURRINA Bizkaia
Abuztua 2 XXXV IKURRINA ILUSTRE AYTO DE SANTURTZI Bizkaia
Uztaila 27 XXIX EL CORREO IKURRINA - BBK SARI NAGUSIA Bizkaia
Uztaila 27 ZUMAIAKO IV IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 26 ALGORTAKO PORTUZAHARRA XI IKURRINA Bizkaia
Uztaila 20 XXVI REGATA DE TRAINERAS DE PLENTZIA Bizkaia
Uztaila 19 VII. BIXIGU EGUNA IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 13 ERRENTERIAKO HIRIA II. IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 12 VII BANDERA DONOSTIARRA-KAIARRIBA Gipuzkoa
Uztaila 12 V BANDERA DONOSTIARRA Gipuzkoa
Uztaila 6 SANTURTZIKO HARROBIA II. IKURRINA Bizkaia
Uztaila 5 XXX PASAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 5 AREATAKO XVII. BANDERA Bizkaia
Ekaina 29 XXVII BANDERA ELANTXOBE - GRUPO IDAR Bizkaia
Ekaina 22 XXIX BANDERA DE ZUMAIA Gipuzkoa