SailkapenaK 2013 Denboraldia

1. Taldea Sailkapena

Elkartea Puntuak
Zierbena 137
Lekittarra-BM 127
SANTURTZI-IBERDROLA 122
Getaria 97
Trintxerpe 92
Ondarroa 90
Donostiarra 70
Santoña C.r. 57
Busturialdea - Elantxobe 43
10º Orio 41
11º Zarautz 40
12º Camargo 19

2. Taldea Sailkapena

Elkartea Puntuak
Sanpedrotarra A.e. 171
Hondarribia 163
Deusto-Bilbao-Tecuni 144
Arkote 134
Getxo 129
Mundaka 129
Hibaika 100
Itsasoko Ama 88
Castro 68
10º Lutxana 53
11º Luanco 39
12º Club de Remo Santander - Ecovidrio 28
13º C.R. Colindres 27
14º Raspas 0

Azken emaitzak 2013 Denboraldia

XXIII Bandera Ayuntamiento de Camargo

2013 Abuztua 24 - Camargo (Cantabria)

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Zierbena 19:26,73 12
Lekittarra-BM 19:38,21 11
SANTURTZI-IBERDROLA 19:43,96 10
Getaria 19:44,45 9
Trintxerpe 19:46,38 8
Donostiarra 19:49,30 7
Ondarroa 19:57,39 6
Orio 20:12,91 5
Zarautz 20:16,33 4
10º Busturialdea - Elantxobe 20:19,08 3
11º Santoña C.r. 20:28,87 2
12º Camargo 20:52,93 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Orio 4:52 9:59 15:11 20:12,91
2 Zarautz 4:51 10:01 15:11 20:16,33
3 Camargo 4:49 10:12 15:27 20:52,93
4 Busturialdea - Elantxobe 4:50 10:02 15:08 20:19,08
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Trintxerpe 4:49 9:49 14:48 19:46,38
2 Santoña C.r. 4:50 9:58 15:14 20:28,87
3 Ondarroa 4:45 9:53 14:52 19:57,39
4 Donostiarra 4:47 9:48 14:50 19:49,30
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Zierbena 4:38 9:36 14:35 19:26,73
2 SANTURTZI-IBERDROLA 4:44 9:44 14:50 19:43,96
3 Lekittarra-BM 4:41 9:41 14:43 19:38,21
4 Getaria 4:43 9:46 14:52 19:44,45

Igo

XLIII Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña

2013 Abuztua 18 - Santoña (Cantabria)

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
SANTURTZI-IBERDROLA 20:27,43 12
Zierbena 20:30,87 11
Santoña C.r. 20:38,18 10
Donostiarra 20:43,74 9
Getaria 20:45,17 8
Trintxerpe 20:45,63 7
Lekittarra-BM 20:51,51 6
Orio 20:52,73 5
Ondarroa 20:54,07 4
10º Busturialdea - Elantxobe 21:01,87 3
11º Zarautz 21:07,87 2
12º Camargo 21:21,21 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Camargo 5:49 10:23 16:46 21:21,21
1 Orio 5:41 10:11 16:22 20:52,73
1 Zarautz 5:49 10:22 16:37 21:07,87
1 Busturialdea - Elantxobe 5:50 10:19 16:28 21:01,87
1 Santoña C.r. 5:39 10:05 16:13 20:38,18
1 Donostiarra 5:43 10:11 16:19 20:43,74
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Trintxerpe 5:37 10:13 16:15 20:45,63
1 Ondarroa 5:41 10:17 16:20 20:54,07
1 Getaria 5:40 10:16 16:16 20:45,17
1 SANTURTZI-IBERDROLA 5:32 10:04 16:00 20:27,43
1 Lekittarra-BM 5:40 10:14 16:19 20:51,51
1 Zierbena 5:37 10:07 16:04 20:30,87

Igo

Emaitza guztiak 2013 Denboraldia

Iraila 1 Play-off en mar Gipuzkoa
Abuztua 31 XXVI Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 31 Play-off en ría Bizkaia
Abuztua 25 XLIV Bandera de Santander Cantabria
Abuztua 24 XX Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 24 XXIII Bandera Ayuntamiento de Camargo Cantabria
Abuztua 18 XLIII Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 18 XXXVI Villa de Bilbao Bizkaia
Abuztua 17 Bandera Itsasoko Ama B Bizkaia
Abuztua 15 XLI Bandera Ciudad de Castro-VI Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 15 "IV ZARAUTZ AE IKURRIÑA - TURKISH AIRLINES" Gipuzkoa
Abuztua 11 XVIII Regata Promoción de Hondarribia Gipuzkoa
Abuztua 10 XXXIV Bandera Iltmo. Ayuntamiento de Santurtzi Bizkaia
Abuztua 10 Mundakako XV. Ikurrina Bizkaia
Abuztua 4 Areatako XVI. Bandera Bizkaia
Abuztua 4 Getariako IV. Estropada Gipuzkoa
Abuztua 3 XXIX Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 3 Plentziako XXV. Ikurriña Bizkaia
Uztaila 28 XXVIII El Correo Ikurriña - BBK Sari Nagusia Bizkaia
Uztaila 28 Kofradiaren XIX. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 27 Algortako Portuzarra X Ikurriña Bizkaia
Uztaila 21 Errenteriako Hiria Gipuzkoa
Uztaila 20 VI Bandera Bixigu Eguna Gipuzkoa
Uztaila 13 IX Bandera Ayuntamiento de Gozón Asturias
Uztaila 13 VI Bandera Donostiarra-Kaiarriba Gipuzkoa
Uztaila 7 Pasaiako XXIX. Ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 6 Donibane Ziburuko 22. Estropadak Francia
Ekaina 30 XXVI Bandera de Elantxobe Bizkaia
Ekaina 23 XXX Bandera Petronor Bizkaia