2017 Denboraldia  1. Taldea

XXIX. REGATAS DE TRAINERAS DE PLENTZIA (JORNADA FINAL)

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
DONOSTIARRA 20:23,66 12
ZUMAIA 20:35,53 11
GETARIA 20:38,35 10
SANTURTZI-IBERDROLA 20:42,36 9
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 20:43,46 8
ARKOTE-HELVETIA 20:47,85 7
SDR PEDREÑA 20:51,49 6
ZARAUTZ-NAVASCAL 20:54,39 5
DEUSTO-BILBAO 20:54,52 4
10º PORTUGALETE-MENDEURRENA 21:18,57 3
11º ORIO-BABYAUTO 21:24,58 2
12º HONDARRIBIA 21:42,24 1

Oharrak

Tiempo total suma 2 jornadas:

1. Donostiarra 40:44,09

2. Santurtzi 41:04,91

3. Lekittarra 41:09,13

4. Getaria 41:21,66

5. Zumaia 41:25,23

6. Deusto Bilbao 41:26,95

7. Zarautz 41:56,19

8. Pedreña 42:03,01

9. Arkote 42:09,01

10. Portugalete 42:19,94

11. Orio 42:26,69

12. Hondarribia 43:40,65

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 HONDARRIBIA 5:19 10:37 16:19 21:42,24
2 ORIO-BABYAUTO 5:07 10:28 16:05 21:24,58
3 ARKOTE-HELVETIA 5:00 10:12 15:38 20:47,85
4 SDR PEDREÑA 5:01 10:17 15:40 20:51,49
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZARAUTZ-NAVASCAL 5:05 10:14 15:41 20:54,39
2 ZUMAIA 4:59 10:04 15:29 20:35,53
3 PORTUGALETE-MENDEURRENA 5:08 10:29 15:58 21:18,57
4 GETARIA 5:02 10:12 15:36 20:38,35
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 5:06 10:12 15:38 20:43,46
2 DONOSTIARRA 4:59 10:01 15:25 20:23,66
3 SANTURTZI-IBERDROLA 5:02 10:10 15:36 20:42,36
4 DEUSTO-BILBAO 5:05 10:15 15:42 20:54,52

Igo

Emaitza guztiak 2017 Denboraldia

Abuztua 20 XL VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 19 VIII. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 13 XI. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA - XII. REGATA PROMOCIÓN DE HONDARRIBIA Gipuzkoa
Abuztua 6 XXIX. REGATAS DE TRAINERAS DE PLENTZIA (JORNADA FINAL) Bizkaia
Abuztua 5 XXIX. REGATAS DE TRAINERAS DE PLENTZIA (1ª JORNADA) Bizkaia
Uztaila 30 XXXII. EL CORREO IKURRINA - BBK SARI NAGUSIA Bizkaia
Uztaila 23 BANDERA AÑO JUBILAR LEBANIEGO (cómputo 2 jornadas) Cantabria
Uztaila 22 XII BANDERA MARINA DE CUDEYO - GP DYNASOL Cantabria
Uztaila 15 X. BIXIGU EGUNA IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 9 I BANDERA CAMPING ARITZALEKU Navarra
Uztaila 8 X. BANDERA DONOSTIARRA KAIARRIBA-GRUPO AMENABAR Gipuzkoa
Uztaila 2 XXXII. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Ekaina 25 VIII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 24 XXXVI BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE CENTENARIO Bizkaia
Ekaina 18 SANTURTZIKO XXXVIII IKURRINA - MAHALA SARI NAGUSIA Bizkaia