2019 Denboraldia  1. Taldea

XLII VILLA DE BILBAO

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
SAN JUAN 20:23,42 12
GETARIA 20:30,68 11
DONOSTIARRA 20:33,12 10
DEUSTO-BILBAO 20:33,88 9
ZUMAIA-DELTECO 20:44,28 8
ZARAUTZ-BABYAUTO 20:46,20 7
SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 20:47,32 6
ARKOTE HELVETIA 20:59,14 5
LAPURDI 21:01,12 4
10º HIBAIKA 21:10,62 3
11º CAMARGO 21:18,72 2
12º IRC SANTOÑA 21:51,20 0

Oharrak

Santoña ha sido descalificada en base al art. 28.1 del código de regatas

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 HIBAIKA 5:06 10:20 15:58 21:10,62
1 LAPURDI 5:03 10:12 15:45 21:01,12
1 IRC SANTOÑA 5:21 10:45 16:26 21:51,20
1 ZUMAIA-DELTECO 5:01 10:08 15:37 20:44,28
1 CAMARGO 5:11 10:25 16:04 21:18,72
1 ARKOTE HELVETIA 5:03 10:14 15:50 20:59,14
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 4:58 10:14 15:38 20:47,32
1 SAN JUAN 4:51 10:00 15:22 20:23,42
1 DONOSTIARRA 4:56 10:06 15:30 20:33,12
1 GETARIA 4:55 10:05 15:28 20:30,68
1 DEUSTO-BILBAO 4:55 10:05 15:29 20:33,88
1 ZARAUTZ-BABYAUTO 4:58 10:09 15:37 20:46,20

Igo

Emaitza guztiak 2019 Denboraldia

Abuztua 24 XLII VILLA DE BILBAO
Abuztua 18 BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Abuztua 17 X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Cantabria
Abuztua 11 XXXIV. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 4 X. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 3 XXVII. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 27 XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"
Uztaila 25 I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA
Uztaila 21 VII. ERRENTERIA HIRIA IKURRINA
Uztaila 20 XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL
Uztaila 13 X. BANDERA KAIARRIBA - AGUAS ALZOLA
Uztaila 6 XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ
Ekaina 29 BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA
Ekaina 22 27. DONIBANE ZIBURUKO ESTROPADAK
Ekaina 16 III ADEGI BANDERA
Ekaina 15 III. FEGEMU BANDERA