2019 Denboraldia  1. Taldea

XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
GETARIA 20:35,94 12
ZARAUTZ-BABYAUTO 20:43,12 11
DEUSTO-BILBAO 20:50,05 10
ARKOTE HELVETIA 20:52,23 9
CAMARGO 20:59,47 8
SAN JUAN 21:00,09 7
SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 21:01,10 6
DONOSTIARRA 21:02,27 5
ZUMAIA-DELTECO 21:16,43 4
10º IRC SANTOÑA 21:21,54 3
11º LAPURDI 21:25,84 2
12º HIBAIKA 21:36,63 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 IRC SANTOÑA 5:11 10:29 16:09 21:21,54
2 HIBAIKA 5:15 10:40 16:19 21:36,63
3 LAPURDI 5:17 10:38 16:14 21:25,84
4 ZUMAIA-DELTECO 5:09 10:25 16:02 21:16,43
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CAMARGO 5:08 10:21 15:48 20:59,47
2 SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 5:06 10:21 15:48 21:01,10
3 ARKOTE HELVETIA 5:01 10:13 15:38 20:52,23
4 GETARIA 5:00 10:09 15:28 20:35,94
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZARAUTZ-BABYAUTO 4:57 10:13 15:34 20:43,12
2 SAN JUAN 5:02 10:20 15:44 21:00,09
3 DONOSTIARRA 5:04 10:23 15:45 21:02,27
4 DEUSTO-BILBAO 4:58 10:11 15:29 20:50,05

Igo

Emaitza guztiak 2019 Denboraldia

Abuztua 24 XLII VILLA DE BILBAO
Abuztua 18 BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Abuztua 17 X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Cantabria
Abuztua 11 XXXIV. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 4 X. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 3 XXVII. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 27 XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"
Uztaila 25 I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA
Uztaila 21 VII. ERRENTERIA HIRIA IKURRINA
Uztaila 20 XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL
Uztaila 13 X. BANDERA KAIARRIBA - AGUAS ALZOLA
Uztaila 6 XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ
Ekaina 29 BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA
Ekaina 22 27. DONIBANE ZIBURUKO ESTROPADAK
Ekaina 16 III ADEGI BANDERA
Ekaina 15 III. FEGEMU BANDERA