2019 Denboraldia  1. Taldea

BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA

  • Data
    2019 Eka 29
  • Ordua
    17:00
  • Banakako erlojupekoa (1 kale, 2 luze)
  • Bayonne () Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
DEUSTO-BILBAO 19:32,76 12
ARKOTE HELVETIA 19:35,32 11
ZARAUTZ-BABYAUTO 19:43,90 10
SAN JUAN 19:47,12 9
GETARIA 19:52,10 8
DONOSTIARRA 19:55,50 7
CAMARGO 20:00,00 6
ZUMAIA-DELTECO 20:02,44 5
SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 20:03,26 4
10º IRC SANTOÑA 20:08,98 3
11º HIBAIKA 20:16,86 2
12º LAPURDI 21:06,74 1

Oharrak

La regata se ha disputado en una única tanda.

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 LAPURDI 11:19 21:06,74
1 HIBAIKA 11:27 20:16,86
1 IRC SANTOÑA 11:18 20:08,98
1 ZUMAIA-DELTECO 11:10 20:02,44
1 GETARIA 11:06 19:52,10
1 CAMARGO 11:12 20:00,00
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ARKOTE HELVETIA 10:55 19:35,32
1 SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 11:13 20:03,26
1 SAN JUAN 11:03 19:47,12
1 DONOSTIARRA 11:08 19:55,50
1 DEUSTO-BILBAO 10:56 19:32,76
1 ZARAUTZ-BABYAUTO 11:02 19:43,90

Igo

Emaitza guztiak 2019 Denboraldia

Abuztua 24 XLII VILLA DE BILBAO
Abuztua 18 BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Abuztua 17 X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Cantabria
Abuztua 11 XXXIV. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 4 X. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 3 XXVII. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 27 XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"
Uztaila 25 I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA
Uztaila 21 VII. ERRENTERIA HIRIA IKURRINA
Uztaila 20 XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL
Uztaila 13 X. BANDERA KAIARRIBA - AGUAS ALZOLA
Uztaila 6 XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ
Ekaina 29 BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA
Ekaina 22 27. DONIBANE ZIBURUKO ESTROPADAK
Ekaina 16 III ADEGI BANDERA
Ekaina 15 III. FEGEMU BANDERA