2019 Denboraldia  1. Taldea

I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ZARAUTZ-BABYAUTO 20:34.38 12
GETARIA 20:40.32 11
DONOSTIARRA 20:40.65 10
DEUSTO-BILBAO 20:47.66 9
SAN JUAN 20:54.17 8
ARKOTE HELVETIA 21:11.33 7
SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 21:11.74 6
CAMARGO 21:14.02 5
ZUMAIA-DELTECO 21:20.23 4
10º HIBAIKA 21:23.30 3
11º IRC SANTOÑA 21:34.69 2
12º LAPURDI 21:36.18 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZUMAIA-DELTECO 04:57 10:28 15:55 21:20,23
2 HIBAIKA 05:00 10:34 16:00 21:23,30
3 LAPURDI 04:57 10:37 16:04 21:36,18
4 IRC SANTOÑA 04:55 10:35 15:57 21:34,69
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SAN JUAN 05:04 10:17 15:41 20:54,17
2 ARKOTE HELVETIA 04:58 10:24 15:49 21:11,33
3 CAMARGO 05:01 10:26 15:53 21:14,02
4 SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 05:02 10:26 15:50 21:11,74
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 GETARIA 04:57 10:10 15:29 20:40,32
2 DEUSTO-BILBAO 04:59 10:11 15:32 20:47,66
3 DONOSTIARRA 04:54 10:09 15:24 20:40,65
4 ZARAUTZ-BABYAUTO 04:53 10:12 15:23 20:34,38

Igo

Emaitza guztiak 2019 Denboraldia

Abuztua 24 XLII VILLA DE BILBAO
Abuztua 18 BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Abuztua 17 X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Cantabria
Abuztua 11 XXXIV. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 4 X. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 3 XXVII. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 27 XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"
Uztaila 25 I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA
Uztaila 21 VII. ERRENTERIA HIRIA IKURRINA
Uztaila 20 XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL
Uztaila 13 X. BANDERA KAIARRIBA - AGUAS ALZOLA
Uztaila 6 XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ
Ekaina 29 BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA
Ekaina 22 27. DONIBANE ZIBURUKO ESTROPADAK
Ekaina 16 III ADEGI BANDERA
Ekaina 15 III. FEGEMU BANDERA