2019 Denboraldia  1. Taldea

X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ZARAUTZ-BABYAUTO 20:13,78 12
SAN JUAN 20:23,64 11
DEUSTO-BILBAO 20:33,25 10
GETARIA 20:39,28 9
DONOSTIARRA 20:39,46 8
ARKOTE HELVETIA 20:46,69 7
LAPURDI 20:47,43 6
SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 20:51,36 5
IRC SANTOÑA 20:54,01 4
10º CAMARGO 20:56,45 3
11º ZUMAIA-DELTECO 21:04,55 2
12º HIBAIKA 21:14,60 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZUMAIA-DELTECO 5:00 10:14 15:49 21:04,55
2 HIBAIKA 5:05 10:19 15:58 21:14,60
3 LAPURDI 5:01 10:11 15:41 20:47,43
4 IRC SANTOÑA 5:01 10:13 15:44 20:54,01
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 5:03 10:13 15:41 20:51,36
2 SAN JUAN 4:55 10:01 15:22 20:23,64
3 ARKOTE HELVETIA 4:57 10:07 15:31 20:46,69
4 CAMARGO 5:02 10:15 15:46 20:56,45
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DONOSTIARRA 4:58 10:09 15:29 20:39,46
2 ZARAUTZ-BABYAUTO 4:52 9:55 15:13 20:13,78
3 DEUSTO-BILBAO 4:56 10:04 15:27 20:33,25
4 GETARIA 4:57 10:07 15:32 20:39,28

Igo

Emaitza guztiak 2019 Denboraldia

Abuztua 24 XLII VILLA DE BILBAO
Abuztua 18 BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Abuztua 17 X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Cantabria
Abuztua 11 XXXIV. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 4 X. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 3 XXVII. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 27 XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"
Uztaila 25 I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA
Uztaila 21 VII. ERRENTERIA HIRIA IKURRINA
Uztaila 20 XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL
Uztaila 13 X. BANDERA KAIARRIBA - AGUAS ALZOLA
Uztaila 6 XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ
Ekaina 29 BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA
Ekaina 22 27. DONIBANE ZIBURUKO ESTROPADAK
Ekaina 16 III ADEGI BANDERA
Ekaina 15 III. FEGEMU BANDERA