2019 Denboraldia  1. Taldea

XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ZARAUTZ-BABYAUTO 20:11,51 12
DEUSTO-BILBAO 20:15,41 11
DONOSTIARRA 20:24,63 10
GETARIA 20:26,67 9
SAN JUAN 20:28,00 8
SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 20:33,07 7
ARKOTE HELVETIA 20:34,58 6
IRC SANTOÑA 20:41,21 5
ZUMAIA-DELTECO 20:45,65 4
10º CAMARGO 20:46,50 3
11º HIBAIKA 21:07,37 2
12º LAPURDI 21:08,03 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 IRC SANTOÑA 5:03 10:09 15:41 20:41,21
2 ZUMAIA-DELTECO 5:07 10:10 15:44 20:45,65
3 HIBAIKA 5:11 10:26 16:03 21:07,37
4 LAPURDI 5:14 10:25 15:58 21:08,03
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CAMARGO 5:11 10:10 15:45 20:46,50
2 SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 5:06 10:06 15:38 20:33,07
3 ARKOTE HELVETIA 5:00 10:07 15:35 20:34,58
4 GETARIA 5:09 10:12 15:36 20:26,67
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DONOSTIARRA 5:06 10:04 15:31 20:24,63
2 SAN JUAN 5:05 10:04 15:30 20:28,00
3 ZARAUTZ-BABYAUTO 4:58 9:53 15:14 20:11,51
4 DEUSTO-BILBAO 5:03 9:59 15:22 20:15,41

Igo

Emaitza guztiak 2019 Denboraldia

Abuztua 24 XLII VILLA DE BILBAO
Abuztua 18 BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Abuztua 17 X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Cantabria
Abuztua 11 XXXIV. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 4 X. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 3 XXVII. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 27 XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"
Uztaila 25 I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA
Uztaila 21 VII. ERRENTERIA HIRIA IKURRINA
Uztaila 20 XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL
Uztaila 13 X. BANDERA KAIARRIBA - AGUAS ALZOLA
Uztaila 6 XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ
Ekaina 29 BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA
Ekaina 22 27. DONIBANE ZIBURUKO ESTROPADAK
Ekaina 16 III ADEGI BANDERA
Ekaina 15 III. FEGEMU BANDERA