2019 Denboraldia  1. Taldea

XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"

  • Data
    2019 Uzt 27
  • Ordua
    19:00
  • Banakako erlojupekoa (1 kale, 4 luze)
  • Santoña () Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
GETARIA 20:16,38 12
ZARAUTZ-BABYAUTO 20:20,20 11
DEUSTO-BILBAO 20:22,54 10
DONOSTIARRA 20:23,58 9
SAN JUAN 20:25,56 8
CAMARGO 20:32,44 7
ARKOTE HELVETIA 20:34,26 6
SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 20:39,50 5
IRC SANTOÑA 20:48,96 4
10º ZUMAIA-DELTECO 20:50,04 3
11º LAPURDI 20:54,80 2
12º HIBAIKA 21:21,94 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 LAPURDI 4:40 10:21 15:24 20:54,80
1 HIBAIKA 4:44 10:30 15:39 21:21,94
1 IRC SANTOÑA 4:37 10:14 15:15 20:48,96
1 ZUMAIA-DELTECO 4:41 10:18 15:18 20:50,04
1 CAMARGO 4:39 10:08 15:05 20:32,44
1 SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 4:39 10:13 15:11 20:39,50
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ARKOTE HELVETIA 4:38 10:08 15:03 20:34,26
1 SAN JUAN 4:35 10:06 14:58 20:25,56
1 DONOSTIARRA 4:33 10:05 14:57 20:23,58
1 GETARIA 4:36 10:03 14:55 20:16,38
1 DEUSTO-BILBAO 4:37 10:04 14:59 20:22,54
1 ZARAUTZ-BABYAUTO 4:33 10:04 14:56 20:20,20

Igo

Emaitza guztiak 2019 Denboraldia

Abuztua 24 XLII VILLA DE BILBAO
Abuztua 18 BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Abuztua 17 X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Cantabria
Abuztua 11 XXXIV. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 4 X. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 3 XXVII. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 27 XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"
Uztaila 25 I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA
Uztaila 21 VII. ERRENTERIA HIRIA IKURRINA
Uztaila 20 XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL
Uztaila 13 X. BANDERA KAIARRIBA - AGUAS ALZOLA
Uztaila 6 XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ
Ekaina 29 BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA
Ekaina 22 27. DONIBANE ZIBURUKO ESTROPADAK
Ekaina 16 III ADEGI BANDERA
Ekaina 15 III. FEGEMU BANDERA