2019 Denboraldia  1. Taldea

BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
DONOSTIARRA 20:20,74 12
GETARIA 20:25,33 11
ZARAUTZ-BABYAUTO 20:30,22 10
DEUSTO-BILBAO 20:38,45 9
SAN JUAN 20:47,02 8
ARKOTE HELVETIA 20:47,43 7
SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 20:48,57 6
CAMARGO 20:49,48 5
ZUMAIA-DELTECO 21:07,48 4
10º IRC SANTOÑA 21:09,02 3
11º LAPURDI 21:12,40 2
12º HIBAIKA 21:25,06 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZUMAIA-DELTECO 5:24 10:22 16:10 21:07,48
2 IRC SANTOÑA 5:20 10:23 16:13 21:09,02
3 HIBAIKA 5:24 10:29 16:20 21:25,06
4 LAPURDI 5:22 10:25 16:14 21:12,40
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SDR PEDREÑA-GRUPO DYNASOL 5:16 10:21 15:54 20:48,57
2 SAN JUAN 5:15 10:18 15:50 20:47,02
3 ARKOTE HELVETIA 5:14 10:20 15:51 20:47,43
4 CAMARGO 5:17 10:22 15:53 20:49,48
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 GETARIA 5:10 10:07 15:31 20:25,33
2 DONOSTIARRA 5:06 10:04 15:27 20:20,74
3 DEUSTO-BILBAO 5:09 10:11 15:41 20:38,45
4 ZARAUTZ-BABYAUTO 5:08 10:08 15:33 20:30,22

Igo

Emaitza guztiak 2019 Denboraldia

Abuztua 24 XLII VILLA DE BILBAO
Abuztua 18 BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Abuztua 17 X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Cantabria
Abuztua 11 XXXIV. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 4 X. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 3 XXVII. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 27 XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"
Uztaila 25 I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA
Uztaila 21 VII. ERRENTERIA HIRIA IKURRINA
Uztaila 20 XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL
Uztaila 13 X. BANDERA KAIARRIBA - AGUAS ALZOLA
Uztaila 6 XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ
Ekaina 29 BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA
Ekaina 22 27. DONIBANE ZIBURUKO ESTROPADAK
Ekaina 16 III ADEGI BANDERA
Ekaina 15 III. FEGEMU BANDERA