6
Iruzkinak

2010 Denboraldia  2. Taldea

XXIX Noble Villa de Portugalete

  • Data
    2010 Ira 4
  • Ordua
    12:00
  • Banakako erlojupekoa (7 kale, 4 luze)
  • Portugalete (Bizkaia) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 31-08-2010 18:24

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Zumaia Altuna y Uria 20:36:02 16
S.D. Santoña C.R. 20:42:18 15
Portugalete Ballonti 20:44:76 14
Zarautz A.E. 20:51:74 13
C.R. Colindres 21:04:04 12
Hibaika A.E. 21:04:94 11
San Pedro 21:05:82 10
Naturhouse - Mundaka 21:13:44 9
Donostiarra B 21:16:58 8
10º Getaria Indaux 21:20:36 7
11º Raspas A.E. 21:22:98 6
12º Ondarroa A.E. 21:22:98 6
13º Ciudad de Santander 21:37:40 4
14º C.N. Luanco 21:38:76 3
15º S.D.R. Castro 22:02:06 2
16º Lutxana A.E. 22:06:74 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 S.D. Santoña C.R. 5:07 10:08 15:45 20:42:18
2 Zumaia Altuna y Uria 5:05 10:02 15:40 20:36:02
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Lutxana A.E. 5:29 10:46 16:51 22:06:74
2 Raspas A.E. 5:22 10:31 16:20 21:22:98
3 C.N. Luanco 5:27 10:39 16:30 21:38:76
4 Ciudad de Santander 5:29 10:33 16:30 21:37:40
5 S.D.R. Castro 5:30 10:47 16:50 22:02:96
6 San Pedro 5:19 10:20 16:08 21:05:82
7 Hibaika A.E. 5:18 10:23 16:05 21:04:94
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Zarautz A.E. 5:15 10:15 15:56 20:51:74
2 Donostiarra B 5:17 10:26 16:11 21:16:58
3 Naturhouse - Mundaka 5:22 10:25 16:09 21:13:44
4 C.R. Colindres 5:15 10:17 16:01 21:04:04
5 Ondarroa A.E. 5:25 10:28 16:14 21:22:98
6 Getaria Indaux 5:21 10:26 16:13 21:20:36
7 Portugalete Ballonti 5:12 10:11 15:47 20:44:76

Igo

Argazkiak

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (6)

Raquel -k esaten du: Duela 8 urteak

VAMOS SANTOÑA A POR ELLOSSSSS

TXETXU -k esaten du: Duela 8 urteak

Necesitais un mareton de popa para ganar a PORTUGALETE...

Raquel -k esaten du: Duela 8 urteak

SANTOÑAAAA al enemigo ni agua y si tiene sed bacalao y de postre unos polvorones VAMOS A POR ELLLOSSSSSSSSSSS

ARC -k esaten du: Duela 8 urteak

Los tiempos del play off los podréis ver en la regata señalada como Play off primer día

Raquel -k esaten du: Duela 8 urteak

Pues mira por donde txetxu no hemos necesitado ningun mareton os hemos ganado SALU2

Jueza -k esaten du: Duela 8 urteak

Aupa Raquel

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2010 Denboraldia

Iraila 4 XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
Abuztua 29 XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 28 XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 21 XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 15 XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 14 Bandera de Zarautz Gipuzkoa
Abuztua 8 Getariako Estropada Gipuzkoa
Abuztua 7 XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 1 II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 31 Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 25 XLI Ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 18 Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 17 II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 11 Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
Uztaila 10 Areatako XIII. Bandera Bizkaia
Uztaila 4 Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
Ekaina 27 Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias