0
Iruzkinak

2010 Denboraldia  2. Taldea

Ikurriña de San Pedro

  • Data
    2010 Uzt 11
  • Ordua
    12:00
  • Banakako erlojupekoa (8 kale, 4 luze)
  • Pasai San Pedro (Gipuzkoa) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 06-07-2010 20:42

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
S.D. Santoña C.R. 20:13:20 16
Portugalete Ballonti 20:31:36 15
Hibaika A.E. 20:32:84 14
San Pedro 20:33:06 13
Getaria Indaux 20:33:96 12
Naturhouse - Mundaka 20:37:50 11
S.D.R. Castro 20:39:56 10
Zumaia Altuna y Uria 20:40:90 9
Zarautz A.E. 20:41:10 8
10º Donostiarra B 20:41:94 7
11º Ondarroa A.E. 20:43:30 6
12º C.R. Colindres 20:46:34 5
13º Ciudad de Santander 21:01:18 4
14º C.N. Luanco 21:23:90 3
15º Lutxana A.E. 21:27:12 2
16º Raspas A.E. 21:27:76 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Lutxana A.E. 5:12 10:31 16:08 21:27:12
2 San Pedro 5:01 10:04 15:28 20:33:06
3 Raspas A.E. 5:13 10:34 16:07 21:27:76
4 C.N. Luanco 5:16 10:38 16:09 21:23:90
5 Hibaika A.E. 5:02 10:11 15:27 20:32:84
6 S.D.R. Castro 5:03 10:14 15:34 20:39:56
7 Zarautz A.E. 5:03 10:12 15:36 20:41:10
8 Donostiarra B 5:06 10:17 15:39 20:41:94
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Ciudad de Santander 5:12 10:21 15:53 21:01:18
2 S.D. Santoña C.R. 5:00 10:02 15:21 20:13:20
3 C.R. Colindres 5:08 10:15 15:40 20:46:34
4 Zumaia Altuna y Uria 5:04 10:06 15:32 20:40:90
5 Naturhouse - Mundaka 5:05 10:09 15:34 20:37:50
6 Getaria Indaux 5:03 10:06 15:29 20:33,96
7 Ondarroa A.E. 5:06 10:13 15:42 20:43:30
8 Portugalete Ballonti 4:59 10:09 15:29 20:31:36

Igo

Argazkiak

Santoña txapeldun

Santoña txapeldun

San Pedro ziabogatzen

San Pedro ziabogatzen

Errenteriako Madalen

Errenteriako Madalen

Ondarrutarrak

Ondarrutarrak

Iruzkinak (0)

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2010 Denboraldia

Iraila 4 XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
Abuztua 29 XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 28 XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 21 XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 15 XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 14 Bandera de Zarautz Gipuzkoa
Abuztua 8 Getariako Estropada Gipuzkoa
Abuztua 7 XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 1 II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 31 Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 25 XLI Ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 18 Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 17 II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 11 Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
Uztaila 10 Areatako XIII. Bandera Bizkaia
Uztaila 4 Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
Ekaina 27 Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias