0
Iruzkinak

2010 Denboraldia  2. Taldea

Hibaikako IV. Ikurriña

  • Data
    2010 Uzt 18
  • Ordua
    12:00
  • Banakako erlojupekoa (8 kale, 4 luze)
  • Pasaia (Gipuzkoa) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 15-07-2010 18:15

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
S.D. Santoña C.R. 20:41:22 16
C.R. Colindres 20:51:18 15
Zumaia Altuna y Uria 20:53:28 14
Portugalete Ballonti 20:56:60 13
Getaria Indaux 20:59:48 12
Donostiarra B 21:06:42 11
San Pedro 21:08:28 10
Ondarroa A.E. 21:11:06 9
Hibaika A.E. 21:11:78 8
10º Zarautz A.E. 21:14:44 7
11º Naturhouse - Mundaka 21:14:88 6
12º Ciudad de Santander 21:18:16 5
13º S.D.R. Castro 21:35:64 4
14º Lutxana A.E. 21:40:32 3
15º Raspas A.E. 21:41:06 2
16º C.N. Luanco 22:00:04 1

Oharrak

Raspas 10 segundos por soltar antes de tiempo la estacha

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Lutxana A.E. 5:11 10:38 16:17 21:40:32
2 Raspas A.E. 5:11 10:36 16:09 21:41:06
3 C.N. Luanco 5:16 10:47 16:28 22:00:04
4 San Pedro 5:02 10:21 15:51 21:08:28
5 Ciudad de Santander 5:07 10:25 16:01 21:18:16
6 S.D.R. Castro 5:11 10:36 16:10 21:35:64
7 Donostiarra B 5:05 10:24 15:52 21:06:42
8 Zarautz A.E. 5:05 10:23 15:53 21:14:44
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 C.R. Colindres 5:00 10:13 15:38 20:51:18
2 Hibaika A.E. 5:02 10:21 15:50 21:11:78
3 S.D. Santoña C.R. 4:58 10:09 15:32 20:41:22
4 Zumaia Altuna y Uria 4:49 10:12 15:40 20:53:28
5 Ondarroa A.E. 5:03 10:18 15:50 21:11:06
6 Naturhouse - Mundaka 5:07 10:28 15:59 21:14:88
7 Getaria Indaux 5:03 10:18 15:51 20:59:48
8 Portugalete Ballonti 5:04 10:17 15:43 20:56:60

Igo

Argazkiak

Santoña txapeldun

Santoña txapeldun

Castro

Castro

Hibaika

Hibaika

Azken txanpan

Azken txanpan

Ondarrutarrak ziabogan

Ondarrutarrak ziabogan

Prest, BAA!!

Prest, BAA!!

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (0)

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2010 Denboraldia

Iraila 4 XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
Abuztua 29 XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 28 XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 21 XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 15 XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 14 Bandera de Zarautz Gipuzkoa
Abuztua 8 Getariako Estropada Gipuzkoa
Abuztua 7 XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 1 II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 31 Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 25 XLI Ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 18 Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 17 II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 11 Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
Uztaila 10 Areatako XIII. Bandera Bizkaia
Uztaila 4 Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
Ekaina 27 Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias