0
Iruzkinak

2010 Denboraldia  2. Taldea

VI Bandera de Traineras de Gozon

  • Data
    2010 Eka 20
  • Ordua
    12:30
  • Binakako erlojupekoa (8 kale, 4 luze)
  • Luanco (Asturias) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 10-06-2010 22:50

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Portugalete Ballonti 22:06:73 16
Ondarroa A.E. 22:31:47 15
C.R. Colindres 22:45:12 14
S.D. Santoña C.R. 22:49:75 13
Naturhouse - Mundaka 22:55:18 12
S.D.R. Castro 22:55:37 11
Getaria Indaux 23:01:95 10
Zumaia Altuna y Uria 23:03:16 9
Hibaika A.E. 23:33:10 8
10º Ciudad de Santander 23:37:98 7
11º San Pedro 23:40:60 6
12º Zarautz A.E. 23:46:60 5
13º C.N. Luanco 23:51:79 4
14º Donostiarra B 24:14:57 3
15º Raspas A.E. 24:27:72 2
16º Lutxana A.E. 24:35:79 1

Oharrak

Getaria y Raspas han sido sancionados con 10 segundos por no coger o soltar antes de tiempo la estatxa (rabiza) Santoña con 3 segundos por rotura antes de los 20 segundos (según el actual reglamento)

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Ciudad de Santander 6:14 11:28 18:18 23:37:98
2 Ondarroa A.E. 5:54 11:03 17:32 22:31:47
3 Naturhouse - Mundaka 6:06 11:12 17:44 22:55:18
4 Zumaia Altuna y Uria 6:00 11:13 17:49 23:03:16
5 Lutxana A.E. 6:39 12:06 19:08 24:35:79
6 Zarautz A.E. 6:15 11:38 18:29 23:46:60
7 Portugalete Ballonti 5:49 10:53 17:10 22:06:73
8 San Pedro 6:17 11:40 18:22 23:40:60
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 C.R. Colindres 6:01 11:11 17:43 22:45:12
2 Hibaika A.E. 6:05 11:25 18:15 23:33:10
3 S.D.R. Castro 6:04 11:09 17:45 22:55:37
4 Raspas A.E. 6:21 11:54 18:52 24:27:72
5 S.D. Santoña C.R. 5:58 11:10 17:39 22:49:75
6 Getaria Indaux 6:02 11:06 17:39 23:01:95
7 C.N. Luanco 6:21 11:42 18:31 23:51:79
8 Donostiarra B 6:18 11:50 18:48 24:14:57

Igo

Argazkiak

ONDARROA

ONDARROA

COLINDRES

COLINDRES

LUANCO

LUANCO

PORTUGALETE BALLONTI

PORTUGALETE BALLONTI

Iruzkinak (0)

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2010 Denboraldia

Iraila 4 XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
Abuztua 29 XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 28 XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 21 XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 15 XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 14 Bandera de Zarautz Gipuzkoa
Abuztua 8 Getariako Estropada Gipuzkoa
Abuztua 7 XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 1 II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 31 Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 25 XLI Ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 18 Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 17 II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 11 Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
Uztaila 10 Areatako XIII. Bandera Bizkaia
Uztaila 4 Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
Ekaina 27 Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias