0
Iruzkinak

2010 Denboraldia  2. Taldea

XLI Ciudad de Santander

  • Data
    2010 Uzt 25
  • Ordua
    12:00
  • Linean (4 kale, 4 luze)
  • Santander Paseo De La Pereda (Cantabria) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 16-07-2010 20:43

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
S.D. Santoña C.R. 20:32:30 16
Ondarroa A.E. 20:40:80 15
Donostiarra B 20:45:52 14
Getaria Indaux 20:47:00 13
Portugalete Ballonti 20:52:24 12
C.R. Colindres 20:53:81 11
Zumaia Altuna y Uria 20:53:86 10
Naturhouse - Mundaka 20:54:95 9
San Pedro 20:55:29 8
10º C.N. Luanco 21:01:64 7
11º Hibaika A.E. 21:04:06 6
12º Zarautz A.E. 21:04:23 5
13º Raspas A.E. 21:07:04 4
14º S.D.R. Castro 21:10:49 3
15º Ciudad de Santander 21:11:57 2
16º Lutxana A.E. 21:46:33 1

Oharrak

Donostiarra 3" de penalizacion por estorbada ya aplicados

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Raspas A.E. 4:58 10:24 15:42 21:07:04
2 C.N. Luanco 5:00 10:26 15:42 21:01:64
3 San Pedro 4:56 10:20 15:38 20:55:29
4 Lutxana A.E. 5:05 10:40 16:11 21:46:33
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Donostiarra B 4:53 10:09 15:25 20:45:52
2 Ciudad de Santander 5:01 10:28 15:48 21:11:57
3 S.D.R. Castro 4:58 10:26 15:46 21:10:49
4 Zarautz A.E. 5:02 10:28 15:43 21:04:23
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Ondarroa A.E. 4:44 10:05 15:16 20:40:80
2 Naturhouse - Mundaka 4:45 10:13 15:25 20:54:95
3 Hibaika A.E. 4:49 10:16 15:28 21:04:06
4 C.R. Colindres 4:46 10:16 15:29 20:53:81
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 S.D. Santoña C.R. 4:46 10:11 15:15 20:32:30
2 Zumaia Altuna y Uria 4:47 10:17 15:26 20:53:86
3 Portugalete Ballonti 4:45 10:16 15:24 20:52:24
4 Getaria Indaux 4:43 10:16 15:21 20:47:00

Igo

Argazkiak

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (0)

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2010 Denboraldia

Iraila 4 XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
Abuztua 29 XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 28 XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 21 XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 15 XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 14 Bandera de Zarautz Gipuzkoa
Abuztua 8 Getariako Estropada Gipuzkoa
Abuztua 7 XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 1 II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 31 Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 25 XLI Ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 18 Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 17 II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 11 Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
Uztaila 10 Areatako XIII. Bandera Bizkaia
Uztaila 4 Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
Ekaina 27 Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias