0
Iruzkinak

2010 Denboraldia  2. Taldea

Zumaiako II. Ikurriña

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 22-07-2010 19:29

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Portugalete Ballonti 20:41:22 16
Ondarroa A.E. 20:45:39 15
Zumaia Altuna y Uria 20:52:05 14
S.D. Santoña C.R. 20:56:49 13
C.R. Colindres 21:01:87 12
Getaria Indaux 21:05:86 11
Zarautz A.E. 21:08:22 10
Hibaika A.E. 21:09:35 9
Donostiarra B 21:28:00 8
10º San Pedro 21:28:99 7
11º S.D.R. Castro 21:38:26 6
12º Naturhouse - Mundaka 21:38:32 5
13º Raspas A.E. 21:39:16 4
14º Ciudad de Santander 21:46:36 3
15º C.N. Luanco 21:53:24 2
16º Lutxana A.E. 22:44:14 1

Oharrak

3" a La Donostiarra por estorbada ya aplicados

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Raspas A.E. 5:01 10:44 16:02 21:39:16
2 Ciudad de Santander 4:55 10:41 16:04 21:46:36
3 C.N. Luanco 5:02 10:51 16:12 21:53:24
4 Lutxana A.E. 5:04 11:07 16:41 22:42:14
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Hibaika A.E. 4:55 10:28 15:41 21:09:35
2 San Pedro 4:54 10:33 15:51 21:28:99
3 S.D.R. Castro 4:52 10:38 15:57 21:38:26
4 Zarautz A.E. 4:48 10:26 15:38 21:08:22
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Donostiarra B 4:55 10:29 15:50 21:28:00
2 Zumaia Altuna y Uria 4:49 10:17 15:27 20:52:05
3 Naturhouse - Mundaka 4:59 10:44 16:02 21:38:32
4 C.R. Colindres 4:50 10:22 15:35 21:01:87
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Getaria Indaux 4:49 10:19 15:40 21:05:86
2 S.D. Santoña C.R. 4:53 10:19 15:35 20:56:49
3 Ondarroa A.E. 4:50 10:14 15:26 20:45:39
4 Portugalete Ballonti 4:45 10:11 15:19 20:41:22

Igo

Argazkiak

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (0)

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2010 Denboraldia

Iraila 4 XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
Abuztua 29 XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 28 XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 21 XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 15 XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 14 Bandera de Zarautz Gipuzkoa
Abuztua 8 Getariako Estropada Gipuzkoa
Abuztua 7 XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 1 II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 31 Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 25 XLI Ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 18 Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 17 II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 11 Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
Uztaila 10 Areatako XIII. Bandera Bizkaia
Uztaila 4 Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
Ekaina 27 Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias