3
Iruzkinak

2010 Denboraldia  2. Taldea

II Bandera Ciudad de Avilés

  • Data
    2010 Abu 1
  • Ordua
    12:30
  • Binakako erlojupekoa (8 kale, 4 luze)
  • Aviles (Asturias) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 27-07-2010 12:49

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
S.D. Santoña C.R. 20:14:68 16
Portugalete Ballonti 20:18:82 15
Zumaia Altuna y Uria 20:21:84 14
Getaria Indaux 20:26:04 13
Ondarroa A.E. 20:33:70 12
C.R. Colindres 20:34:62 11
Donostiarra B 20:38:44 10
Hibaika A.E. 20:40:96 9
Zarautz A.E. 20:53:04 8
10º Naturhouse - Mundaka 20:53:20 7
11º C.N. Luanco 20:59:72 6
12º S.D.R. Castro 21:00:28 5
13º Raspas A.E. 21:09:80 4
14º San Pedro 21:11:66 3
15º Lutxana A.E. 21:23:36 2
16º Ciudad de Santander 21:29:72 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Raspas A.E. 5:25 10:25 16:17 21:09:80
2 Lutxana A.E. 5:27 10:27 16:26 21:23:36
3 Ciudad de Santander 5:31 10:31 16:34 21:29:72
4 C.N. Luanco 5:21 10:16 16:07 20:59:72
5 San Pedro 5:21 10:21 16:14 21:11:66
6 S.D.R. Castro 5:25 10:19 16:08 21:00:28
7 Zarautz A.E. 5:22 10:14 16:02 20:53:04
8 Hibaika A.E. 5:21 10:12 15:54 20:40:96
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Naturhouse - Mundaka 5:22 10:19 16:00 20:53:20
2 Donostiarra B 5:15 10:09 15:52 20:38:44
3 C.R. Colindres 5:17 10:09 15:46 20:34:62
4 Zumaia Altuna y Uria 5:14 10:00 15:37 20:21:84
5 Ondarroa A.E. 5:13 10:07 15:46 20:33:70
6 S.D. Santoña C.R. 5:06 9:57 15:30 20:14:68
7 Portugalete Ballonti 5:11 9:59 15:31 20:18:82
8 Getaria Indaux 5:10 10:01 15:37 20:26:04

Igo

Argazkiak

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (3)

Ostatua

Kike Castro -k esaten du: Duela 7 urteak

QUien me puede decir donde alojarse en Aviles, osea bien y razonablemnete a buen precio. Ah!!!!! y cerca de la regata claro

Euzkeldun -k esaten du: Duela 7 urteak

¿Y qué volveremos, a las 23 h de la noche?

Kike Castro -k esaten du: Duela 7 urteak

El año pasado fue mas tarde..

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2010 Denboraldia

Iraila 4 XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
Abuztua 29 XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 28 XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 21 XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 15 XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 14 Bandera de Zarautz Gipuzkoa
Abuztua 8 Getariako Estropada Gipuzkoa
Abuztua 7 XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 1 II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 31 Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 25 XLI Ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 18 Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 17 II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 11 Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
Uztaila 10 Areatako XIII. Bandera Bizkaia
Uztaila 4 Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
Ekaina 27 Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias