6
Iruzkinak

2010 Denboraldia  2. Taldea

XVII Bandera Ría del Asón

  • Data
    2010 Abu 28
  • Ordua
    18:30
  • Banakako erlojupekoa (8 kale, 4 luze)
  • Colindres (Cantabria) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 18-08-2010 17:55

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Portugalete Ballonti 20:07:86 16
S.D. Santoña C.R. 20:12:20 15
Zumaia Altuna y Uria 20:13:52 14
C.R. Colindres 20:22:70 13
Getaria Indaux 20:24:04 12
Ondarroa A.E. 20:34:36 11
Naturhouse - Mundaka 20:36:44 10
Hibaika A.E. 20:50:72 9
Donostiarra B 20:53:92 8
10º Zarautz A.E. 20:56:70 7
11º Raspas A.E. 21:16:58 6
12º San Pedro 21:18:08 5
13º Ciudad de Santander 21:18:78 4
14º S.D.R. Castro 21:22:88 3
15º C.N. Luanco 21:34:84 2
16º Lutxana A.E. 21:44:40 1

Oharrak

Raspas 3 segundos por dos advertencias

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Lutxana A.E. 5:44 10:40 16:48 21:44:40
2 Raspas A.E. 5:39 10:33 16:24 21:16:58
3 C.N. Luanco 5:42 10:40 16:39 21:34:84
4 Ciudad de Santander 5:33 10:25 16:24 21:18:78
5 S.D.R. Castro 5:40 10:32 16:26 21:22:88
6 San Pedro 5:41 10:33 16:25 21:18:08
7 Zarautz A.E. 5:29 10:17 16:05 20:56:70
8 Hibaika A.E. 5:29 10:20 16:03 20:50:72
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Donostiarra B 5:16 10:20 15:53 20:53:92
2 Naturhouse - Mundaka 5:13 10:12 15:39 20:36:44
3 C.R. Colindres 5:06 10:02 15:29 20:22:70
4 Ondarroa A.E. 5:14 10:11 15:38 20:34:36
5 Getaria Indaux 5:09 10:05 15:29 20:24:04
6 Zumaia Altuna y Uria 5:04 9:56 15:22 20:13:52
7 S.D. Santoña C.R. 5:07 10:01 15:23 20:12:20
8 Portugalete Ballonti 5:06 10:00 15:19 20:07:86

Igo

Argazkiak

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (6)

ABEJOTA -k esaten du: Duela 8 urteak

Vamos Jarrillera que lo tenemos a tiro de piedra y sin mercenarios como alguno de la Act que fuera de ella gana.

Ostatua

SD SANTOÑA CLUB DE REMO -k esaten du: Duela 8 urteak

Desde la SD Santoña Club de Remo, queremos recordar a todos los paricipantes que pueden dejar las traineras (todas las que entren) en nuestras instalaciones tras la disputa de la regata de Colindres.

+ info en la reunion de delegados de Colindres.

Un saludo,

SD Santoña Club de Remo.

Raquel -k esaten du: Duela 8 urteak

VENGA SANTOÑAAAAA PODEMOS,PODEMOS SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

drew -k esaten du: Duela 8 urteak

Aupa PORTUUUUUU! hemos podido!!!!!!!!

jarri -k esaten du: Duela 8 urteak

Ederto mutilok!!!! Lortu dugu!!! Gure herriak gutxienez ARC1eko trainerua merezi du, ezta???

Gora Portu eta gora Jarrillera!!!!

txelu -k esaten du: Duela 8 urteak

Aupa portu!!! gora jarrillera,desde Madrid

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2010 Denboraldia

Iraila 4 XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
Abuztua 29 XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 28 XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 21 XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 15 XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 14 Bandera de Zarautz Gipuzkoa
Abuztua 8 Getariako Estropada Gipuzkoa
Abuztua 7 XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 1 II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 31 Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 25 XLI Ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 18 Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 17 II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 11 Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
Uztaila 10 Areatako XIII. Bandera Bizkaia
Uztaila 4 Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
Ekaina 27 Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias