0
Iruzkinak

2010 Denboraldia  2. Taldea

Donibane Ziburuko 20. Estropadak

  • Data
    2010 Uzt 4
  • Ordua
    11:30
  • Linean (4 kale, 4 luze)
  • San Juan De Luz (Francia) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 02-07-2010 09:06

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Portugalete Ballonti 21:08:71 16
Getaria Indaux 21:12:47 15
Ondarroa A.E. 21:30:16 14
Zumaia Altuna y Uria 21:31:92 13
S.D.R. Castro 21:33:65 12
C.R. Colindres 21:42:25 11
Hibaika A.E. 21:44:61 10
S.D. Santoña C.R. 21:47:71 9
Naturhouse - Mundaka 21:49:89 8
10º Donostiarra B 21:57:29 7
11º Zarautz A.E. 21:57:95 6
12º San Pedro 22:00:85 5
13º Raspas A.E. 22:19:89 4
14º Ciudad de Santander 22:27:35 3
15º C.N. Luanco 22:39:46 2
16º Lutxana A.E. 23:11:70 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 San Pedro 5:23 10:47 16:42 22:00:85
2 Raspas A.E. 5:30 11:03 17:00 22:19:89
3 Zarautz A.E. 5:21 10:38 16:32 21:57:95
4 Lutxana A.E. 5:39 11:24 17:34 23:11:70
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Donostiarra B 5:25 10:50 16:41 21:57:29
2 Hibaika A.E. 5:22 10:40 16:26 21:44:61
3 C.N. Luanco 5:36 11:08 17:13 22:39:46
4 C.R. Colindres 5:21 10:40 16:30 21:42:25
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 S.D.R. Castro 5:11 10:25 16:13 21:33:65
2 Naturhouse - Mundaka 5:23 10:43 16:35 21:49:89
3 Portugalete Ballonti 5:15 10:23 16:06 21:08:71
4 Ciudad de Santander 5:26 10:59 16:59 22:27:35
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Ondarroa A.E. 5:16 10:31 16:19 21:30:16
2 Getaria Indaux 5:14 10:22 16:00 21:12:47
3 Zumaia Altuna y Uria 5:23 10:32 16:21 21:31:92
4 S.D. Santoña C.R. 5:21 10:38 16:29 21:47:71

Igo

Argazkiak

Portu Txapeldun

Portu Txapeldun

Cinco en liza

Cinco en liza

Colindres e Hibaika

Colindres e Hibaika

1ª tanda

1ª tanda

Mundaka en la ciaboga

Mundaka en la ciaboga

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (0)

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2010 Denboraldia

Iraila 4 XXIX Noble Villa de Portugalete Bizkaia
Abuztua 29 XL Bandera Excmo. Ayuntamiento de Santoña Cantabria
Abuztua 28 XVII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 21 XXIII Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 15 XXXVIII Bandera Ciudad de Castro-IV Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 14 Bandera de Zarautz Gipuzkoa
Abuztua 8 Getariako Estropada Gipuzkoa
Abuztua 7 XXVI Ondarroako Bandera Bizkaia
Abuztua 1 II Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 31 Zumaiako II. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 25 XLI Ciudad de Santander Cantabria
Uztaila 18 Hibaikako IV. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 17 II Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 11 Ikurriña de San Pedro Gipuzkoa
Uztaila 10 Areatako XIII. Bandera Bizkaia
Uztaila 4 Donibane Ziburuko 20. Estropadak Francia
Ekaina 27 Mundakako XII. Ikurrina Bizkaia
Ekaina 20 VI Bandera de Traineras de Gozon Asturias