Egutegia 2019

  • 1. Taldea
  • 2. Taldea
  • 1 eta 2 Taldeak
  • Play Off
Ekaina 15 III. FEGEMU BANDERA Iruzkina (104)
Ekaina 16 III ADEGI BANDERA Iruzkina (18)
Ekaina 16 REGATA DE TRAINERAS XXXII EDICIÓN BANDERA DE ERANDIOko BANDERA Iruzkina (141)
Ekaina 22 27. DONIBANE ZIBURUKO ESTROPADAK Iruzkina (32)
Ekaina 23 XXXII. ELANTXOBEKO TRAINERU ESTROPADA Iruzkina (86)
Ekaina 29 BAIONA HIRIKO TRAINERU ESTROPADA Iruzkina (59)
Ekaina 29 I. BANDERA CASTRO GLASS Iruzkina (77)
Uztaila 6 III. MUTRIKUKO YURRITA GROUP BANDERA Iruzkina (64)
Uztaila 6 XXXI. PLENTZIAKO IKURRINA - XABIER ARANAREN OMENEZ Iruzkina (67)
Uztaila 13 X. BANDERA KAIARRIBA - AGUAS ALZOLA Iruzkina (32)
Uztaila 13 XXXVIII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE (1ª jornada) Iruzkina (70)
Uztaila 14 XXXVIII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE (2ª jornada) Iruzkina (23)
Uztaila 20 XIV BANDERA MARINA DE CUDEYO - GRUPO DYNASOL Iruzkina (71)
Uztaila 21 VII. ERRENTERIA HIRIA IKURRINA Iruzkina (14)
Uztaila 21 ORIO KANPINA BANDERA Iruzkina (73)
Uztaila 25 I. URIBARREN ABAROA 150 URTEURRENA - MAHALA SARI NAGUSIA Iruzkina (36)
Uztaila 27 XLIX BANDERA DE SANTOÑA - IV. MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO" Iruzkina (18)
Uztaila 28 XVI. ALGORTAKO PORTUZAHARRA IKURRINA Iruzkina (21)
Abuztua 3 XXXV PASAIAKO IKURRINA Iruzkina (78)
Abuztua 3 XXVII. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Iruzkina (28)
Abuztua 4 X. GETARIAKO ESTROPADA Iruzkina (5)
Abuztua 10 XIII. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA Iruzkina (78)
Abuztua 11 XXXIV. ZUMAIAKO IKURRINA Iruzkina (40)
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Iruzkina (30)
Abuztua 15 arc CHALLENGE - XLVII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Homenaje a Agustín Anglada Blanquet Iruzkina (62)
Abuztua 17 X. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRINA Iruzkina (17)
Abuztua 17 VI. BERMEOKO ARRAUN ELKARTEA BANDERA Iruzkina (13)
Abuztua 18 BANDERA GRAN PREMIO DYNASOL Iruzkina (7)
Abuztua 24 XLII VILLA DE BILBAO Iruzkina (59)
Abuztua 24 XXVI BANDERA RÍA DEL ASÓN Iruzkina (4)
Abuztua 25 PLAY OFF 1ª JORNADA Iruzkina (14)
Abuztua 31 PLAY OFF 2ª JORNADA Iruzkina (38)