0
Iruzkinak

2021 Denboraldia  1. Taldea

XXXII PLENTZIAKO IKURRIÑA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 20-08-2021 00:26

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-08-2021 17:58

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
KAIKU BEREZ GALANTA 20:03,09 13
GETARIA 20:11,05 12
ARKOTE URIBE KOSTA 20:15,30 11
SDR PEDREÑA 20:17,44 10
SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 20:24,93 9
DEUSTO-BILBAO 20:34,68 8
SAN PEDRO 20:40,87 7
DELTECO-ZUMAIA 20:44,55 6
CASTRO PRODUCHA 20:48,62 5
10º ORIO-ORIALKI 21:03,52 4
11º CAMARGO cueva el Pendo 21:04,55 3
12º LAPURDI-Antton Bilbao 21:13,55 2
13º ASTILLERO 21:35,66 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CAMARGO cueva el Pendo 5:05 10:23 15:48 21:04,55
2 ASTILLERO 5:08 10:30 16:06 21:35,66
3 LAPURDI-Antton Bilbao 5:05 10:28 15:52 21:13,55
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
2 DELTECO-ZUMAIA 4:52 10:09 15:28 20:44,55
3 ORIO-ORIALKI 4:58 10:21 15:42 21:03,52
4 CASTRO PRODUCHA 4:55 10:14 15:31 20:48,62
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DEUSTO-BILBAO 4:52 10:04 15:23 20:34,68
2 ARKOTE URIBE KOSTA 4:48 9:57 15:06 20:15,30
3 SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 4:46 9:59 15:09 20:24,93
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 GETARIA 4:44 9:54 15:00 20:11,05
2 SDR PEDREÑA 4:42 9:53 15:01 20:17,44
3 KAIKU BEREZ GALANTA 4:37 9:46 14:49 20:03,09
4 SAN PEDRO 4:46 10:05 15:18 20:40,87

Igo

Iruzkinak (0)

Emaitza guztiak 2021 Denboraldia

Abuztua 22 REGATA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 21 XXXII PLENTZIAKO IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 15 ETE-CIUDAD CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 14 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 8 XII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 7 XVII BANDERA DEL REAL ASTILLERO DE GUARNIZO Cantabria
Uztaila 24 XVI BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 18 ORIO KANPIÑA III. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 17 XXXVI. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 10 XXIX BANDERA AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 4 XX BANDERA AYUNTAMIENTO DE SESTAO Bizkaia
Uztaila 3 XXIX. DONIBANE LOHIZUNEKO ESTROPADA
Ekaina 27 V. ADEGI - FABRIKA BANDERA Gipuzkoa
Ekaina 20 ANDONI GALARRAGAREN OROIMEN ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 19 PASAIAKO IKURRIÑA XXXVI Gipuzkoa