0
Iruzkinak

2021 Denboraldia  1. Taldea

BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES

  • Data
    2021 Abu 14
  • Ordua
    18:00
  • Linean (5 kale, 4 luze)
  • Castro Urdiales (Cantabria) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 13-08-2021 13:42

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 14-08-2021 19:36

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
GETARIA 20:46,26 13
SDR PEDREÑA 20:55,94 12
SAN PEDRO 21:02,46 11
ARKOTE URIBE KOSTA 21:02,78 10
SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 21:07,56 9
KAIKU BEREZ GALANTA 21:16,82 8
DEUSTO-BILBAO 21:20,61 7
CASTRO PRODUCHA 21:22,84 6
DELTECO-ZUMAIA 21:29,92 5
10º ORIO-ORIALKI 21:33,79 4
11º ASTILLERO 21:44,05 3
12º LAPURDI-Antton Bilbao 21:52,18 2
13º CAMARGO cueva el Pendo 21:53,36 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ASTILLERO 5:12 10:45 16:18 21:44,05
2 CAMARGO cueva el Pendo 5:09 10:38 16:22 21:53,36
3 CASTRO PRODUCHA 5:11 10:32 16:05 21:22,84
4 LAPURDI-Antton Bilbao 5:18 10:42 16:26 21:52,18
5 ORIO-ORIALKI 5:11 10:35 16:13 21:33,79
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 5:06 10:21 15:48 21:07,56
3 DEUSTO-BILBAO 5:10 10:26 16:01 21:20,61
4 ARKOTE URIBE KOSTA 5:09 10:24 15:55 21:02,78
5 DELTECO-ZUMAIA 5:08 10:34 16:06 21:29,92
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
2 SAN PEDRO 5:07 10:17 15:50 21:02,46
3 KAIKU BEREZ GALANTA 5:07 10:26 16:00 21:16,82
4 GETARIA 5:06 10:12 15:39 20:46,26
5 SDR PEDREÑA 5:04 10:15 15:43 20:55,94

Igo

Iruzkinak (0)

Emaitza guztiak 2021 Denboraldia

Abuztua 22 REGATA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 21 XXXII PLENTZIAKO IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 15 ETE-CIUDAD CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 14 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 8 XII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 7 XVII BANDERA DEL REAL ASTILLERO DE GUARNIZO Cantabria
Uztaila 24 XVI BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 18 ORIO KANPIÑA III. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 17 XXXVI. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 10 XXIX BANDERA AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 4 XX BANDERA AYUNTAMIENTO DE SESTAO Bizkaia
Uztaila 3 XXIX. DONIBANE LOHIZUNEKO ESTROPADA
Ekaina 27 V. ADEGI - FABRIKA BANDERA Gipuzkoa
Ekaina 20 ANDONI GALARRAGAREN OROIMEN ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 19 PASAIAKO IKURRIÑA XXXVI Gipuzkoa