0
Iruzkinak

2021 Denboraldia  1. Taldea

ANDONI GALARRAGAREN OROIMEN ESTROPADA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 19-06-2021 23:06

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 27-06-2021 11:29

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
GETARIA 20:02.29 13
KAIKU BEREZ GALANTA 20:04.69 12
SAN PEDRO 20:10.65 11
SDR PEDREÑA 20:13.93 10
DEUSTO-BILBAO 20:15.11 9
SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 20:23.48 8
DELTECO-ZUMAIA 20:39.12 7
ARKOTE URIBE KOSTA 20:43.40 6
ORIO-ORIALKI 20:53.37 5
10º CAMARGO cueva el Pendo 20:54.77 4
11º CASTRO PRODUCHA 21:00.53 3
12º ASTILLERO 21:04.91 2
13º LAPURDI-Antton Bilbao 21:33.50 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 LAPURDI-Antton Bilbao 04:57 10:28 15:43 21:33,50
3 ORIO-ORIALKI 04:47 10:09 15:16 20:53,37
4 CASTRO PRODUCHA 04:53 10:18 15:25 21:00,53
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ASTILLERO 04:47 10:29 15:42 21:04,91
3 DELTECO-ZUMAIA 04:40 10:13 15:17 20:39,12
4 CAMARGO cueva el Pendo 04:44 10:22 15:33 20:54,77
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
2 DEUSTO-BILBAO 04:50 10:03 15:07 20:15,11
3 GETARIA 04:42 09:53 14:55 20:02,29
4 KAIKU BEREZ GALANTA 04:45 09:57 15:00 20:04,69
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ARKOTE URIBE KOSTA 04:45 10:07 15:23 20:43,40
2 SDR PEDREÑA 04:43 09:56 14:59 20:13,93
3 SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 04:43 10:00 15:08 20:23,48
4 SAN PEDRO 04:39 09:54 14:58 20:10,65

Igo

Iruzkinak (0)

Emaitza guztiak 2021 Denboraldia

Abuztua 22 REGATA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 21 XXXII PLENTZIAKO IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 15 ETE-CIUDAD CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 14 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 8 XII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 7 XVII BANDERA DEL REAL ASTILLERO DE GUARNIZO Cantabria
Uztaila 24 XVI BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 18 ORIO KANPIÑA III. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 17 XXXVI. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 10 XXIX BANDERA AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 4 XX BANDERA AYUNTAMIENTO DE SESTAO Bizkaia
Uztaila 3 XXIX. DONIBANE LOHIZUNEKO ESTROPADA
Ekaina 27 V. ADEGI - FABRIKA BANDERA Gipuzkoa
Ekaina 20 ANDONI GALARRAGAREN OROIMEN ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 19 PASAIAKO IKURRIÑA XXXVI Gipuzkoa