0
Iruzkinak

2021 Denboraldia  1. Taldea

XXIX. DONIBANE LOHIZUNEKO ESTROPADA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 01-07-2021 17:45

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 03-07-2021 19:11

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 20:18,12 13
GETARIA 20:22,40 12
SDR PEDREÑA 20:27,69 11
SAN PEDRO 20:27,96 10
DEUSTO-BILBAO 20:35,81 9
ARKOTE URIBE KOSTA 20:43,52 8
KAIKU BEREZ GALANTA 20:45,71 7
DELTECO-ZUMAIA 20:47,44 6
ORIO-ORIALKI 20:57,06 5
10º ASTILLERO 20:58,95 4
11º CASTRO PRODUCHA 21:00,64 3
12º CAMARGO cueva el Pendo 21:10,35 2
13º LAPURDI-Antton Bilbao 21:16,83 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CASTRO PRODUCHA 3:21,00 10:28,00 17:37,00 21:00,64
2 ASTILLERO 3:18,00 10:23,00 17:35,00 20:58,95
4 LAPURDI-Antton Bilbao 3:19,00 10:30,00 17:45,00 21:16,83
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DELTECO-ZUMAIA 3:18,00 10:17,00 17:23,00 20:47,44
2 ORIO-ORIALKI 3:16,00 10:18,00 17:32,00 20:57,06
4 CAMARGO cueva el Pendo 3:17,00 10:25,00 17:42,00 21:10,35
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SDR PEDREÑA 3:16,00 10:10,00 17:09,00 20:27,69
2 DEUSTO-BILBAO 3:18,00 10:15,00 17:13,00 20:35,81
4 ARKOTE URIBE KOSTA 3:13,00 10:13,00 17:17,00 20:43,52
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SAN PEDRO 3:15,00 10:06,00 17:10,00 20:27,96
2 SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 3:14,00 10:05,00 17:02,00 20:18,12
3 GETARIA 3:13,00 10:04,00 17:06,00 20:22,40
4 KAIKU BEREZ GALANTA 3:17,00 10:13,00 17:23,00 20:45,71

Igo

Iruzkinak (0)

Emaitza guztiak 2021 Denboraldia

Abuztua 22 REGATA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 21 XXXII PLENTZIAKO IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 15 ETE-CIUDAD CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 14 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 8 XII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 7 XVII BANDERA DEL REAL ASTILLERO DE GUARNIZO Cantabria
Uztaila 24 XVI BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 18 ORIO KANPIÑA III. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 17 XXXVI. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 10 XXIX BANDERA AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 4 XX BANDERA AYUNTAMIENTO DE SESTAO Bizkaia
Uztaila 3 XXIX. DONIBANE LOHIZUNEKO ESTROPADA
Ekaina 27 V. ADEGI - FABRIKA BANDERA Gipuzkoa
Ekaina 20 ANDONI GALARRAGAREN OROIMEN ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 19 PASAIAKO IKURRIÑA XXXVI Gipuzkoa