0
Iruzkinak

2021 Denboraldia  1. Taldea

V. ADEGI - FABRIKA BANDERA

  • Data
    2021 Eka 27
  • Ordua
    12:00
  • Linean (4 kale, 6 luze)
  • Pasai Donibane (Gipuzkoa) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 26-06-2021 13:41

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 27-06-2021 16:28

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
KAIKU BEREZ GALANTA 20:21.28 13
SAN PEDRO 20:23.19 12
DEUSTO-BILBAO 20:30.60 11
SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 20:30.78 10
GETARIA 20:31.84 9
DELTECO-ZUMAIA 20:33.74 8
ARKOTE URIBE KOSTA 20:36.66 7
SDR PEDREÑA 20:36.75 6
CASTRO PRODUCHA 20:40.42 5
10º ORIO-ORIALKI 20:53.33 4
11º CAMARGO cueva el Pendo 20:57.89 3
12º ASTILLERO 21:06.36 2
13º LAPURDI-Antton Bilbao 21:06.48 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CASTRO PRODUCHA 10:24 13:45 17:25 20:40,42
2 ASTILLERO 10:40 14:05 17:51 21:06,36
4 LAPURDI-Antton Bilbao 10:37 14:03 17:46 21:06,48
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CAMARGO cueva el Pendo 10:28 13:51 17:41 20:57,89
2 ORIO-ORIALKI 10:27 13:50 17:37 20:53,33
4 DELTECO-ZUMAIA 10:13 13:35 17:17 20:33,74
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
2 SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 10:17 13:37 17:18 20:30,78
3 DEUSTO-BILBAO 10:20 13:42 17:18 20:30,60
4 ARKOTE URIBE KOSTA 10:17 13:42 17:20 20:36,66
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SAN PEDRO 10:13 13:33 17:10 20:23,19
2 SDR PEDREÑA 10:18 13:40 17:19 20:36,75
3 GETARIA 10:14 13:39 17:14 20:31,84
4 KAIKU BEREZ GALANTA 10:06 13:31 17:03 20:21,28

Igo

Iruzkinak (0)

Emaitza guztiak 2021 Denboraldia

Abuztua 22 REGATA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 21 XXXII PLENTZIAKO IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 15 ETE-CIUDAD CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 14 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 8 XII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 7 XVII BANDERA DEL REAL ASTILLERO DE GUARNIZO Cantabria
Uztaila 24 XVI BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 18 ORIO KANPIÑA III. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 17 XXXVI. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 10 XXIX BANDERA AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 4 XX BANDERA AYUNTAMIENTO DE SESTAO Bizkaia
Uztaila 3 XXIX. DONIBANE LOHIZUNEKO ESTROPADA
Ekaina 27 V. ADEGI - FABRIKA BANDERA Gipuzkoa
Ekaina 20 ANDONI GALARRAGAREN OROIMEN ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 19 PASAIAKO IKURRIÑA XXXVI Gipuzkoa