0
Iruzkinak

2021 Denboraldia  1. Taldea

XX BANDERA AYUNTAMIENTO DE SESTAO

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 01-07-2021 23:18

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 04-07-2021 13:22

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
SDR PEDREÑA 20:04,37 13
KAIKU BEREZ GALANTA 20:04,90 12
GETARIA 20:06,37 11
ARKOTE URIBE KOSTA 20:08,38 10
SAN PEDRO 20:10,06 9
DEUSTO-BILBAO 20:21,03 8
DELTECO-ZUMAIA 20:24,27 7
ORIO-ORIALKI 20:25,87 6
SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 20:28,41 5
10º CASTRO PRODUCHA 20:33,16 4
11º LAPURDI-Antton Bilbao 20:42,92 3
12º CAMARGO cueva el Pendo 20:52,28 2
13º ASTILLERO 20:55,91 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ASTILLERO 5:12,00 10:18,00 15:52,00 20:55,91
2 CASTRO PRODUCHA 5:05,00 10:06,00 15:32,00 20:33,16
3 LAPURDI-Antton Bilbao 5:10,00 10:14,00 15:39,00 20:42,92
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ORIO-ORIALKI 4:59,00 9:52,00 15:27,00 20:25,87
2 DELTECO-ZUMAIA 4:57,00 9:54,00 15:31,00 20:24,27
4 CAMARGO cueva el Pendo 5:03,00 10:08,00 15:47,00 20:52,28
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DEUSTO-BILBAO 4:59,00 10:01,00 15:23,00 20:21,03
3 ARKOTE URIBE KOSTA 4:54,00 9:55,00 15:12,00 20:08,38
4 SDR PEDREÑA 4:55,00 9:53,00 15:05,00 20:04,37
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SAN PEDRO 4:59,00 9:53,00 15:14,00 20:10,06
2 KAIKU BEREZ GALANTA 4:56,00 9:51,00 15:09,00 20:04,90
3 GETARIA 4:57,00 9:55,01 15:12,00 20:06,37
4 SAN JUAN- ORERETA BERRIKUNTZAK 5:01,00 9:58,00 15:22,00 20:28,41

Igo

Iruzkinak (0)

Emaitza guztiak 2021 Denboraldia

Abuztua 22 REGATA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 21 XXXII PLENTZIAKO IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 15 ETE-CIUDAD CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 14 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 8 XII. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 7 XVII BANDERA DEL REAL ASTILLERO DE GUARNIZO Cantabria
Uztaila 24 XVI BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 18 ORIO KANPIÑA III. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 17 XXXVI. ZUMAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 10 XXIX BANDERA AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 4 XX BANDERA AYUNTAMIENTO DE SESTAO Bizkaia
Uztaila 3 XXIX. DONIBANE LOHIZUNEKO ESTROPADA
Ekaina 27 V. ADEGI - FABRIKA BANDERA Gipuzkoa
Ekaina 20 ANDONI GALARRAGAREN OROIMEN ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 19 PASAIAKO IKURRIÑA XXXVI Gipuzkoa