10
Iruzkinak

2011 Denboraldia  2. Taldea

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 22-06-2011 08:05

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 30-06-2011 12:38

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Ondarroa A.E. 20:23,82 12
Getaria - Viveros San Anton 20:26,72 11
Busturialdea - Elantxobe 20:38,98 10
Trintxerpe Funeraria Vascon. 20:47,16 9
San Pedro 20:56,56 8
Naturhouse - Mundaka 21:05,40 7
Donostiarra (B) 21:08,78 6
SEAT - Colindres 21:19,30 5
Hibaika A.E. 21:41,66 4
10º C.N. Luanco 21:43,68 3
11º Lutxana A.E. 21:51,62 2
12º Raspas A.E. 0

Oharrak

Exclusión de Raspas por abordaje

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Lutxana A.E. 5:18 10:40 16:28 21:51,62
2 C.N. Luanco 5.20 10:36 16:22 21:43,68
3 San Pedro 5:07 10:14 15:48 20:56,56
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Donostiarra (B) 5:07 10:18 15:59 21:08,78
2 Hibaika A.E. 5:16 10:36 16:22 21:41,66
3 Naturhouse - Mundaka 5:09 10:17 15:53 21:05,40
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SEAT - Colindres 5:14 10:26 16:09 21:19,30
2 Trintxerpe Funeraria Vascon. 5:04 10:08 15:44 20:47,16
3 Raspas A.E. Descalificado
4. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Busturialdea - Elantxobe 5;04 10:05 15:38 20:38,95
2 Getaria - Viveros San Anton 5:00 10:01 15:28 20:26,72
3 Ondarroa A.E. 4:59 10:02 15:27 20:23,82

Igo

Argazkiak

ONDARRU TXAPELDUN

ONDARRU TXAPELDUN

berdintasuna 3. ziabogan

berdintasuna 3. ziabogan

Luanco eta Lutxana

Luanco eta Lutxana

Colindres

Colindres

Donostiarra

Donostiarra

Azken txandako txanpa

Azken txandako txanpa

Hibaika

Hibaika

Luanco eta San Pedro

Luanco eta San Pedro

Mundaka

Mundaka

Raspas

Raspas

Trintxerpe

Trintxerpe

Iruzkinak (10)

sp -k esaten du: Duela 8 urteak

EL sabado a las 12 de la mañana? no suelen ser los sabados a la tarde?

ARC -k esaten du: Duela 8 urteak

Los clubes de este Grupo la aprobaron a esa hora debido a la marea

sp -k esaten du: Duela 8 urteak

Eskerrik asko! mejor de mañana ;)

iontxu -k esaten du: Duela 8 urteak

algien esta recibiendo los resultados en directo o no lo vemos nadie

tolosa -k esaten du: Duela 8 urteak

ya se ven los resultados , gracias

uno -k esaten du: Duela 8 urteak

eeee como que derrepente ondarru 3. y elantxobe 1???

se han confundido con los tiempos??

uno -k esaten du: Duela 8 urteak

eeee como que derrepente ondarru 3. y elantxobe 1???

se han confundido con los tiempos??

xxx -k esaten du: Duela 8 urteak

estan bien los tiempos?

Ondarru -k esaten du: Duela 8 urteak

por primera vez en 9 años conseguimos una bandera y por primera vez en la historia de la ARC.

ILLUNBE-SANJUAN -k esaten du: Duela 8 urteak

LEHEN ALDIZ 9 URTETATIK¿? JOE ZORIONAK!!!! ASKO DISFRUTAU!

Emaitza guztiak 2011 Denboraldia

Abuztua 28 Mundakako XIII. Ikurrina Bizkaia
Abuztua 27 XXIV Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 21 XVIII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 15 XXXIX Bandera Ciudad de Castro-V Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 7 Getariako II. Estropada Gipuzkoa
Abuztua 6 XXVII Ondarroako Bandera Bizkaia
Uztaila 31 XVII Kofradiaren. Ikurrriña Gipuzkoa
Uztaila 30 Pasaiako XXVII. Ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 24 Hibaikako V. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 23 Areatako XIV. Bandera Bizkaia
Uztaila 16 III Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 9 III Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 3 Donibane Ziburuko 21. Estropadak Francia
Ekaina 26 XXIV Bandera de Elantxobe Bizkaia
Ekaina 25 Bandera IBERIA Bizkaia
Ekaina 18 VII Bandera de Traineras de Gozon Asturias