2
Iruzkinak

2011 Denboraldia  2. Taldea

Mundakako XIII. Ikurrina

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 19-08-2011 18:22

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 28-08-2011 13:26

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Getaria - Viveros San Anton 20:53,38 12
Busturialdea - Elantxobe 21:03,37 11
Ondarroa A.E. 21:15,60 10
SEAT - Colindres 21:21,71 9
Donostiarra (B) 21:24,93 8
Hibaika A.E. 21:25,96 7
San Pedro 21:26,50 6
Naturhouse - Mundaka 21:34,64 5
Trintxerpe Funeraria Vascon. 21:37,06 4
10º Raspas A.E. 21:58,85 3
11º Lutxana A.E. 22:36,95 2
12º C.N. Luanco 22:42,07 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Raspas A.E. 5:16 10:50 16:29 21:58,85
2 C.N. Luanco 5:28 11:12 17:05 22:42,07
3 Hibaika A.E. 5:11 10:33 16:08 21:25,96
4 Lutxana A.E. 5:31 11:18 17:04 22:36,95
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Naturhouse - Mundaka 5:14 10:40 16:14 21:34,64
2 San Pedro 5:12 10:41 16:14 21:26,50
3 Donostiarra (B) 5:08 10:34 16:07 21:24,93
4 Trintxerpe Funeraria Vascon. 5:13 10:38 16:15 21:37,06
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Ondarroa A.E. 5:09 10:28 15:59 21:15,60
2 Getaria - Viveros San Anton 5:05 10:15 15:44 20:53,38
3 SEAT - Colindres 5:13 10:34 16:09 21:21,71
4 Busturialdea - Elantxobe 5:08 10:25 15:55 21:03,37

Igo

Argazkiak

Busturialdea-Elantxobek KAE 2. taldeko ligako txapelduna

Busturialdea-Elantxobek KAE 2. taldeko ligako txapelduna

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (2)

kaskailu -k esaten du: Duela 8 urteak

obe ! obe ! obe ! aupa ELANTXOBE !!!

obe ! obe ! obe ! aupa ELANTXOBE !!!

obe ! obe ! obe ! aupa ELANTXOBE !!!

suegurra -k esaten du: Duela 8 urteak

gran fin de temporada de la cantera donostiarra . aupa mutilak

Emaitza guztiak 2011 Denboraldia

Abuztua 28 Mundakako XIII. Ikurrina Bizkaia
Abuztua 27 XXIV Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 21 XVIII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 15 XXXIX Bandera Ciudad de Castro-V Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 7 Getariako II. Estropada Gipuzkoa
Abuztua 6 XXVII Ondarroako Bandera Bizkaia
Uztaila 31 XVII Kofradiaren. Ikurrriña Gipuzkoa
Uztaila 30 Pasaiako XXVII. Ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 24 Hibaikako V. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 23 Areatako XIV. Bandera Bizkaia
Uztaila 16 III Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 9 III Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 3 Donibane Ziburuko 21. Estropadak Francia
Ekaina 26 XXIV Bandera de Elantxobe Bizkaia
Ekaina 25 Bandera IBERIA Bizkaia
Ekaina 18 VII Bandera de Traineras de Gozon Asturias