1
Iruzkina

2011 Denboraldia  2. Taldea

XXXIX Bandera Ciudad de Castro-V Mem. Avelino Ibañez

  • Data
    2011 Abu 15
  • Ordua
    18:00
  • Linean (4 kale, 4 luze)
  • Castro Urdiales (Cantabria) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 10-08-2011 12:42

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 15-08-2011 19:27

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Busturialdea - Elantxobe 20:44,84 12
Getaria - Viveros San Anton 20:52,92 11
Ondarroa A.E. 21:02,09 10
San Pedro 21:32,35 9
Naturhouse - Mundaka 21:34,94 8
SEAT - Colindres 21:43,00 7
Donostiarra (B) 21:43,65 6
Raspas A.E. 21:45,85 5
Trintxerpe Funeraria Vascon. 21:46,07 4
10º Hibaika A.E. 21:58,48 3
11º C.N. Luanco 22:39,66 2
12º Lutxana A.E. 22:51,44 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 C.N. Luanco 5:36 11:09 17:12 22:39,66
2 Hibaika A.E. 5:27 10:48 16:37 21:58,48
3 Lutxana A.E. 5:42 11:15 17:24 22:51,44
4 Donostiarra (B) 5:24 10:39 16:29 21:43,65
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Naturhouse - Mundaka 5:21 10:39 16:24 21:34,94
2 Trintxerpe Funeraria Vascon. 5:24 10:43 16:32 21:46,07
3 Raspas A.E. 5:24 10:45 16:31 21:45,85
4 San Pedro 5:20 10:38 16:17 21:32,35
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SEAT - Colindres 5:17 10:39 16:22 21:43,00
2 Getaria - Viveros San Anton 5:10 10:15 15:46 20:52,92
3 Ondarroa A.E. 5:13 10:20 15:50 21:02,09
4 Busturialdea - Elantxobe 5:12 10:16 15:42 20:44,84

Igo

Argazkiak

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (1)

Ondarruko Arraun Elkarteko neskak -k esaten du: Duela 8 urteak

Animooo mutilak alzuelaaa! Zeuekin gaz!

Gora Antiguako Ama!

Rru rru rru, Ondarru!

Emaitza guztiak 2011 Denboraldia

Abuztua 28 Mundakako XIII. Ikurrina Bizkaia
Abuztua 27 XXIV Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 21 XVIII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 15 XXXIX Bandera Ciudad de Castro-V Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 7 Getariako II. Estropada Gipuzkoa
Abuztua 6 XXVII Ondarroako Bandera Bizkaia
Uztaila 31 XVII Kofradiaren. Ikurrriña Gipuzkoa
Uztaila 30 Pasaiako XXVII. Ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 24 Hibaikako V. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 23 Areatako XIV. Bandera Bizkaia
Uztaila 16 III Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 9 III Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 3 Donibane Ziburuko 21. Estropadak Francia
Ekaina 26 XXIV Bandera de Elantxobe Bizkaia
Ekaina 25 Bandera IBERIA Bizkaia
Ekaina 18 VII Bandera de Traineras de Gozon Asturias