1
Iruzkina

2011 Denboraldia  2. Taldea

Getariako II. Estropada

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 30-07-2011 12:48

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 07-08-2011 20:41

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Busturialdea - Elantxobe 20:39,11 12
Getaria - Viveros San Anton 20:40,22 11
Ondarroa A.E. 21:00,75 10
SEAT - Colindres 21:11,55 9
Raspas A.E. 21:16,66 8
Trintxerpe Funeraria Vascon. 21:25,42 7
Hibaika A.E. 21:34,69 6
Naturhouse - Mundaka 21:34,76 5
San Pedro 21:38,91 4
10º Donostiarra (B) 21:40,54 3
11º Lutxana A.E. 22:22,12 2
12º C.N. Luanco 22:29,47 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Lutxana A.E. 5:21 11:01 16:46 22:22,12
2 C.N. Luanco 5:23 11:02 16:53 22:29,47
3 Hibaika A.E. 5:11 10:39 16:13 21:34,69
4 Donostiarra (B) 5:13 10:41 16:18 21:40,54
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Naturhouse - Mundaka 5:13 10:37 16:14 21:34,76
2 Raspas A.E. 5:14 10:34 16:04 21:16,66
3 Trintxerpe Funeraria Vascon. 5:08 10:31 16:01 21:25,42
4 San Pedro 5:11 10:36 16:13 21:38,91
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Busturialdea - Elantxobe 5:03 10:13 15:36 20:39,11
2 Getaria - Viveros San Anton 4:58 10:10 15:34 20:40,22
3 Ondarroa A.E. 5:01 10:17 15:43 21:00,75
4 SEAT - Colindres 5:05 10:22 15:53 21:11,55

Igo

Argazkiak

Babesleak

Patrocinadores

Iruzkinak (1)

ARC -k esaten du: Duela 8 urteak

En la prueba femenina de traineras previa a la Bandera ARC de Getaria, los resultados han sido los siguientes:

1º Zumaia 11:06.53

2º Orio 11:34.62

3º Hondarribia 11:36.89

Emaitza guztiak 2011 Denboraldia

Abuztua 28 Mundakako XIII. Ikurrina Bizkaia
Abuztua 27 XXIV Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 21 XVIII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 15 XXXIX Bandera Ciudad de Castro-V Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 7 Getariako II. Estropada Gipuzkoa
Abuztua 6 XXVII Ondarroako Bandera Bizkaia
Uztaila 31 XVII Kofradiaren. Ikurrriña Gipuzkoa
Uztaila 30 Pasaiako XXVII. Ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 24 Hibaikako V. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 23 Areatako XIV. Bandera Bizkaia
Uztaila 16 III Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 9 III Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 3 Donibane Ziburuko 21. Estropadak Francia
Ekaina 26 XXIV Bandera de Elantxobe Bizkaia
Ekaina 25 Bandera IBERIA Bizkaia
Ekaina 18 VII Bandera de Traineras de Gozon Asturias