2011 Denboraldia  2. Taldea

XXIV Bandera de Elantxobe

Ondarrutarrak, txapeldunak Elantxoben

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
Ondarroa A.E. 21:21,81 12
SEAT - Colindres 21:22,56 11
Getaria - Viveros San Anton 21:26,65 10
Busturialdea - Elantxobe 21:28,48 9
Raspas A.E. 21:54,77 8
Hibaika A.E. 21:58,07 7
Naturhouse - Mundaka 22:03,95 6
Trintxerpe Funeraria Vascon. 22:11,79 5
San Pedro 22:15,38 4
10º Lutxana A.E. 22:18,27 3
11º Donostiarra (B) 22:31,91 2
12º C.N. Luanco 22:58,26 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Raspas A.E. 5:11 10:46 16:26 21:54,77
2 Hibaika A.E. 5:18 10:49 16:28 21:58,07
3 C.N. Luanco 5:24 11:06 17:07 22:58,26
4 Lutxana A.E. 5:15 10:48 16:38 22:18,27
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SEAT - Colindres 5:01 10:24 15:56 21:22,56
2 San Pedro 5:10 10:38 16:47 22:15,38
3 Donostiarra (B) 5:20 10:55 16:56 22:31,91
4 Naturhouse - Mundaka 5:15 10:39 16:33 22:03,95
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 Getaria - Viveros San Anton 5:00 10:29 15:59 21:26,65
2 Ondarroa A.E. 5:06 10:34 16:06 21:21,81
3 Trintxerpe Funeraria Vascon. 5:09 10:46 16:30 22:11,79
4 Busturialdea - Elantxobe 5:08 10:33 16:08 21:28,48

Igo

Argazkiak

Ondarrutarrak, txapeldunak Elantxoben

Ondarrutarrak, txapeldunak Elantxoben

Emaitza guztiak 2011 Denboraldia

Abuztua 28 Mundakako XIII. Ikurrina Bizkaia
Abuztua 27 XXIV Bandera de Erandio Bizkaia
Abuztua 21 XVIII Bandera Ría del Asón Cantabria
Abuztua 15 XXXIX Bandera Ciudad de Castro-V Mem. Avelino Ibañez Cantabria
Abuztua 7 Getariako II. Estropada Gipuzkoa
Abuztua 6 XXVII Ondarroako Bandera Bizkaia
Uztaila 31 XVII Kofradiaren. Ikurrriña Gipuzkoa
Uztaila 30 Pasaiako XXVII. Ikurrina Gipuzkoa
Uztaila 24 Hibaikako V. Ikurriña Gipuzkoa
Uztaila 23 Areatako XIV. Bandera Bizkaia
Uztaila 16 III Bandera Donostiarra Gipuzkoa
Uztaila 9 III Bandera Ciudad de Avilés Asturias
Uztaila 3 Donibane Ziburuko 21. Estropadak Francia
Ekaina 26 XXIV Bandera de Elantxobe Bizkaia
Ekaina 25 Bandera IBERIA Bizkaia
Ekaina 18 VII Bandera de Traineras de Gozon Asturias