2
Iruzkinak

2018 Denboraldia  1. Taldea

XXX. PLENTZIAKO IKURRINA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 12-08-2018 21:18

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 17-08-2018 15:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ASTILLERO-SAN JOSE XV 21:01.59 12
ZARAUTZ-BABYAUTO 21:04.03 11
GETARIA 21:07.41 10
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 21:10.31 9
SDR PEDREÑA 21:21.06 8
DEUSTO-BILBAO 21:22.53 7
ZUMAIA-SALEGI JATETXEA 21:26.92 6
SAN JUAN-SUMELEC 21:27.56 5
ARKOTE-HELVETIA 21:27.90 4
10º HIBAIKA 21:34.84 3
11º LAPURDI 21:40.98 2
12º PORTUGALETE 22:02.73 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 PORTUGALETE 04:59 10:43 16:05 22:02,73
2 ZUMAIA-SALEGI JATETXEA 04:54 10:31 15:47 21:26,92
3 HIBAIKA 04:59 10:36 15:56 21:34,84
4 SAN JUAN-SUMELEC 04:55 10:34 15:50 21:27,56
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SDR PEDREÑA 04:48 10:25 15:41 21:21,06
2 ARKOTE-HELVETIA 04:51 10:35 15:49 21:27,90
3 ZARAUTZ-BABYAUTO 04:44 10:16 15:25 21:04,03
4 LAPURDI 04:51 10:35 15:58 21:40,98
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DEUSTO-BILBAO 04:52 10:31 15:42 21:22,53
2 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 04:47 10:15 15:27 21:10,31
3 GETARIA 04:47 10:21 15:32 21:07,41
4 ASTILLERO-SAN JOSE XV 04:46 10:21 15:29 21:01,59

Igo

Iruzkinak (2)

Etb -k esaten du: Duela 5 hilabeteak

Sabéis si esta regata va a ser televisada?

AITOR -k esaten du: Duela 5 hilabeteak

Emaitza guztiak 2018 Denboraldia

Abuztua 19 XLI VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 18 IX. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRIÑA Gipuzkoa
Abuztua 15 XXX. PLENTZIAKO IKURRINA Bizkaia
Abuztua 11 XVI BANDERA REAL ASTILLERO DE GUARNIZO - XLI GP. AYUNTAMIENTO DE ASTILLERO Cantabria
Abuztua 5 IGARTZA BANDERA (2ª jornada) Gipuzkoa
Abuztua 4 IGARTZA BANDERA (1ª jornada) Gipuzkoa
Uztaila 29 XXXIII. EL CORREO - BBK IKURRINA (2ª jornada) Bizkaia
Uztaila 28 XXXIII. EL CORREO - BBK IKURRIÑA (1ª jornada) Bizkaia
Uztaila 22 VI. ERRENTERIAKO HIRIA IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 14 XIII BANDERA MARINA DE CUDEYO - GP DYNASOL Cantabria
Uztaila 7 XXXIII. ZUMAIAKO IKURRIÑA Gipuzkoa
Uztaila 1 IX. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 23 26. BANDERA DONIBANE LOHITZUNE - ZIBURU / MAHALA SARIA
Ekaina 17 XXXVII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE Bizkaia
Ekaina 16 XXXVII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE Bizkaia