2018 Denboraldia 1. Taldea
26. BANDERA DONIBANE LOHITZUNE - ZIBURU / MAHALA SARIA
- Data
2018 Eka 23 - Ordua
16:10 - Linean (4 kale, 6 luze)
- San Juan De Luz () Mapa ikusiMapa gorde
Sailkapena
Elkartea | Denbora | Puntuak | |
---|---|---|---|
1º | DEUSTO-BILBAO | 20:45.35 | 12 |
2º | GETARIA | 20:50.69 | 11 |
3º | LEKITTARRA-ELECNOR-BM | 21:01.15 | 10 |
4º | ASTILLERO-SAN JOSE XV | 21:09.88 | 9 |
5º | ZARAUTZ-BABYAUTO | 21:11.21 | 8 |
6º | ZUMAIA-SALEGI JATETXEA | 21:18.66 | 7 |
7º | SDR PEDREÑA | 21:20.15 | 6 |
8º | ARKOTE-HELVETIA | 21:26.49 | 5 |
9º | LAPURDI | 21:28.75 | 4 |
10º | SAN JUAN-SUMELEC | 21:36.87 | 3 |
11º | PORTUGALETE | 21:37.69 | 2 |
12º | HIBAIKA | 21:59.54 | 1 |
Txandak
1. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | HIBAIKA | 03:32 | 07:02 | 10:51 | 21:59,54 |
2 | SAN JUAN-SUMELEC | 03:25 | 06:52 | 10:35 | 21:36,87 |
3 | ZUMAIA-SALEGI JATETXEA | 03:26 | 06:55 | 10:33 | 21:18,66 |
4 | PORTUGALETE | 03:29 | 07:03 | 10:45 | 21:37,69 |
2. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | LAPURDI | 03:25 | 06:56 | 10:40 | 21:28,75 |
2 | ZARAUTZ-BABYAUTO | 03:18 | 06:46 | 10:22 | 21:11,21 |
3 | DEUSTO-BILBAO | 03:15 | 06:40 | 10:15 | 20:45,35 |
4 | ARKOTE-HELVETIA | 03:22 | 06:56 | 10:31 | 21:26,49 |
3. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | GETARIA | 03:18 | 06:41 | 10:16 | 20:50,69 |
2 | SDR PEDREÑA | 03:19 | 06:52 | 10:29 | 21:20,15 |
3 | LEKITTARRA-ELECNOR-BM | 03:18 | 06:44 | 10:17 | 21:01,15 |
4 | ASTILLERO-SAN JOSE XV | 03:13 | 06:48 | 10:18 | 21:09,88 |
Igo
Abuztua 19 | XLI VILLA DE BILBAO | Bizkaia |
Abuztua 18 | IX. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRIÑA | Gipuzkoa |
Abuztua 15 | XXX. PLENTZIAKO IKURRINA | Bizkaia |
Abuztua 11 | XVI BANDERA REAL ASTILLERO DE GUARNIZO - XLI GP. AYUNTAMIENTO DE ASTILLERO | Cantabria |
Abuztua 5 | IGARTZA BANDERA (2ª jornada) | Gipuzkoa |
Abuztua 4 | IGARTZA BANDERA (1ª jornada) | Gipuzkoa |
Uztaila 29 | XXXIII. EL CORREO - BBK IKURRINA (2ª jornada) | Bizkaia |
Uztaila 28 | XXXIII. EL CORREO - BBK IKURRIÑA (1ª jornada) | Bizkaia |
Uztaila 22 | VI. ERRENTERIAKO HIRIA IKURRINA | Gipuzkoa |
Uztaila 14 | XIII BANDERA MARINA DE CUDEYO - GP DYNASOL | Cantabria |
Uztaila 7 | XXXIII. ZUMAIAKO IKURRIÑA | Gipuzkoa |
Uztaila 1 | IX. GETARIAKO ESTROPADA | Gipuzkoa |
Ekaina 23 | 26. BANDERA DONIBANE LOHITZUNE - ZIBURU / MAHALA SARIA | |
Ekaina 17 | XXXVII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE | Bizkaia |
Ekaina 16 | XXXVII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE | Bizkaia |