20
Iruzkinak

2018 Denboraldia  1. Taldea

IGARTZA BANDERA (2ª jornada)

  • Data
    2018 Abu 5
  • Ordua
    12:00
  • Binakako erlojupekoa (4 kale, 5 luze)
  • Pasaia (Gipuzkoa) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 02-08-2018 10:21

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 05-08-2018 13:35

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ASTILLERO-SAN JOSE XV 20:04,12 12
LEKITTARRA-ELECNOR-BM 20:20,89 11
GETARIA 20:26,80 10
SDR PEDREÑA 20:29,98 9
DEUSTO-BILBAO 20:45,41 8
ZARAUTZ-BABYAUTO 20:54,32 7
ARKOTE-HELVETIA 20:57,89 6
SAN JUAN-SUMELEC 20:59,33 5
LAPURDI 21:12,46 4
10º ZUMAIA-SALEGI JATETXEA 21:15,47 3
11º PORTUGALETE 21:26,08 2
12º HIBAIKA 21:37,20 1

Oharrak

Tiempos finales bandera:

1-Lekittarra 41:58,11

2-Astillero 42:01,64

3-Getaria 42:22,16

4-Deusto 42:35,93

5-Pedreña 42:37,50

6-Zarautz 43:01,14

7-Arkote 43:44,07

8-Lapurdi 43:44,72

9-San Juan 43:45,11

10-Zumaia 44:07,59

11-Portugalete 44:24,00

12-Hibaika 44:30,98

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZUMAIA-SALEGI JATETXEA 2:22 7:48 13:05 21:15,47
2 PORTUGALETE 2:30 7:41 13:24 21:26,08
3 HIBAIKA 2:27 7:59 13:13 21:37,20
4 ARKOTE-HELVETIA 2:29 7:32 13:02 20:57,89
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SAN JUAN-SUMELEC 2:20 7:46 12:52 20:59,33
2 SDR PEDREÑA 2:28 7:23 12:44 20:29,98
3 LAPURDI 2:18 7:45 12:56 21:12,46
4 ZARAUTZ-BABYAUTO 2:26 7:21 12:52 20:54,32
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DEUSTO-BILBAO 2:14 7:37 12:37 20:45,41
2 GETARIA 2:27 7:18 12:41 20:26,80
3 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 2:16 7:33 12:27 20:20,89
4 ASTILLERO-SAN JOSE XV 2:25 7:10 12:27 20:04,12

Igo

Iruzkinak (20)

bonoloto -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Se mueve la bolita señora caballero

si acierta donde está

se lleva en trapo entero!

Estos campos de regata deberían estar prohibidos o por lo menos que no sean puntuables.

Luego los Sanjuandarras, como siempre, son los primeros que salen llorando en la ETB del campo de regatas de Portu, pero lo de este campo es un chiste.

Liano -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Claro, no se puede remar en Astillero a dos calles y si en Portugalete a cuatro y a dos en Pasai, anda ya.

Lekittarra -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Atzo ondo baina gaur hobeto ein bida erremutan! Golpe de autoridad!

Libia -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Aúpa deustu!!!!!

LEKITTO -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Atzo txanpa zoragarridxa ein zenduen, baina gaurkua be eutsiko dozue.

Aupa Lekittarra!!!

ana -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

AUPA DEUSTU!!!!! VAMOS EQUIPO!!!!!!

Marijose -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Aupa Deustu!!!!

Lotería -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Vaya campo....

Primi -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Bien jarrilleros!!!!!

FRANCISCO -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

aupa astillero ese es el camino

juan -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

bandera para lekittarra?

juan -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

bandera para lekittarra?

Izenik gabe -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

San Juan por favor que tengan un poco de vergüenza y no hablen sobre otros campos

Aúpa isuntza -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Aúpa isuntzaaa

Beste bandera BAT etxera

Olan segidu biar da

Aúpa isuntza -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Aúpa portu bebai gaur oso ondo

salz -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

¡Regatón de Astillero! Preciosa rivalidad en esta tanda, en esta temporada, de Isuntza y Astillero. Y grandes competidores el resto de la liga.

PORTU -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

aurrera jarrillera ! palada a palada, boga boga jarrillera

Txanpion Lì -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Ostia, jarrillera ha ganado la kontxa?

Ah, no, joder, que ha quedado la penùltima. Zorionak.

Iros a cagar, nuevos ricos

Para Txampiñon Lí -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Se te ve un poco tenso...

Txanpion Lì -k esaten du: Duela 4 hilabeteak

Màs que tenso...empalmado pensando en Javi gonzakez, ingratos

Emaitza guztiak 2018 Denboraldia

Abuztua 19 XLI VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 18 IX. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRIÑA Gipuzkoa
Abuztua 15 XXX. PLENTZIAKO IKURRINA Bizkaia
Abuztua 11 XVI BANDERA REAL ASTILLERO DE GUARNIZO - XLI GP. AYUNTAMIENTO DE ASTILLERO Cantabria
Abuztua 5 IGARTZA BANDERA (2ª jornada) Gipuzkoa
Abuztua 4 IGARTZA BANDERA (1ª jornada) Gipuzkoa
Uztaila 29 XXXIII. EL CORREO - BBK IKURRINA (2ª jornada) Bizkaia
Uztaila 28 XXXIII. EL CORREO - BBK IKURRIÑA (1ª jornada) Bizkaia
Uztaila 22 VI. ERRENTERIAKO HIRIA IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 14 XIII BANDERA MARINA DE CUDEYO - GP DYNASOL Cantabria
Uztaila 7 XXXIII. ZUMAIAKO IKURRIÑA Gipuzkoa
Uztaila 1 IX. GETARIAKO ESTROPADA Gipuzkoa
Ekaina 23 26. BANDERA DONIBANE LOHITZUNE - ZIBURU / MAHALA SARIA
Ekaina 17 XXXVII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE Bizkaia
Ekaina 16 XXXVII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE Bizkaia