0
Iruzkinak

2018 Denboraldia  2. Taldea

XII. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 07-08-2018 10:33

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 11-08-2018 13:41

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
DONOSTIARRA 21:02,54 14
IRC SANTOÑA 21:06,24 13
SAN PEDRO 21:17,47 12
ORIO-BABYAUTO 21:18,80 11
HONDARRIBIA 21:19,87 10
CAMARGO 21:22,26 9
Getxo 21:35,70 8
BERMEO-SUMOIL 21:42,04 7
ELANTXOBE-IDAR 21:55,08 6
10º MUTRIKU 22:08,77 5
11º Castreña 22:16,29 4
12º LUTXANA AE 22:29,76 3
13º LAREDO-LA PEJINUCA 22:32,34 2
14º Colindres 23:36,38 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 LAREDO-LA PEJINUCA 5:40 11:04 17:14 22:32,34
3 Colindres 5:54 11:34 18:04 23:36,38
4 Castreña 5:34 11:00 17:05 22:16,29
1 BERMEO-SUMOIL 5:26 10:36 16:36 21:42,04
2 LUTXANA AE 5:36 11:04 17:16 22:29,76
3 ELANTXOBE-IDAR 5:27 10:41 16:45 21:55,08
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ORIO-BABYAUTO 5:24 10:24 16:14 21:18,80
2 HONDARRIBIA 5:26 10:31 16:22 21:19,87
3 SAN PEDRO 5:23 10:22 16:15 21:17,47
4 MUTRIKU 5:33 10:55 16:54 22:08,77
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 IRC SANTOÑA 5:24 10:18 16:08 21:06,24
2 DONOSTIARRA 5:17 10:13 15:59 21:02,54
3 CAMARGO 5:28 10:28 16:14 21:22,26
4 Getxo 5:27 10:32 16:22 21:35,70

Igo

Iruzkinak (0)

Emaitza guztiak 2018 Denboraldia

Abuztua 19 XLVIII BANDERA DE SANTOÑA - III MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO" Cantabria
Abuztua 18 XIV BANDERA AYUNTAMIENTO DE LAREDO Cantabria
Abuztua 15 XLVI BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES - XII MEMORIAL AVELINO IBÁÑEZ Cantabria
Abuztua 12 XXXIV. PASAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 11 XII. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA Gipuzkoa
Abuztua 5 XXXI. BANDERA DE ERANDIO Bizkaia
Uztaila 28 XV. ALGORTAKO PORTUZAHARRA IKURRINA Bizkaia
Uztaila 21 ORIO I. KANPINA BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 15 XXVI. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 8 IX DONOSTIARRA KAIARRIBA LA BRETXA BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 7 II MUTRIKUKO - YURRITA GROUP BANDERA Gipuzkoa
Ekaina 24 XXXI. ELANTXOBEKO ESTROPADA - GRUPO IDAR IKURRIÑA Bizkaia
Ekaina 17 V. BANDERA BERMEOKO ARRAUN ELKARTEA Bizkaia