0
Iruzkinak

2018 Denboraldia  2. Taldea

XLVIII BANDERA DE SANTOÑA - III MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO"

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 15-08-2018 21:13

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 19-08-2018 13:44

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ORIO-BABYAUTO 21:13,77 14
CAMARGO 21:16,57 13
Getxo 21:23,11 12
HONDARRIBIA 21:33,94 11
DONOSTIARRA 21:34,32 10
ELANTXOBE-IDAR 21:37,72 9
IRC SANTOÑA 21:38,07 8
MUTRIKU 21:45,09 7
BERMEO-SUMOIL 21:58,21 6
10º SAN PEDRO 22:05,19 5
11º Castreña 22:16,37 4
12º LUTXANA AE 22:25,94 3
13º LAREDO-LA PEJINUCA 22:45,56 2
14º Colindres 23:21,63 1

Oharrak

Tiempos de ciabogas 1ª,3ª y 5ª

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
2 Castreña 3:36 11:06 18:46 22:16,37
3 Colindres 3:44 11:38 19:40 23:21,63
4 LAREDO-LA PEJINUCA 3:39 11:19 19:09 22:45,56
2 ELANTXOBE-IDAR 3:30 10:45 18:12 21:37,72
3 BERMEO-SUMOIL 3:31 10:49 18:25 21:58,21
4 LUTXANA AE 3:36 11:11 18:51 22:25,94
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 HONDARRIBIA 3:25 10:35 18:03 21:33,94
2 MUTRIKU 3:24 10:41 18:10 21:45,09
3 Getxo 3:23 10:33 17:56 21:23,11
4 SAN PEDRO 3:30 10:48 18:27 22:05,19
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ORIO-BABYAUTO 3:18 10:25 17:43 21:13,77
2 CAMARGO 3:16 10:24 17:42 21:16,57
3 DONOSTIARRA 3:20 10:31 18:00 21:34,32
4 IRC SANTOÑA 3:18 10:34 17:56 21:38,07

Igo

Iruzkinak (0)

Emaitza guztiak 2018 Denboraldia

Abuztua 19 XLVIII BANDERA DE SANTOÑA - III MEMORIAL FERNANDO PALACIO "CHO" Cantabria
Abuztua 18 XIV BANDERA AYUNTAMIENTO DE LAREDO Cantabria
Abuztua 15 XLVI BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES - XII MEMORIAL AVELINO IBÁÑEZ Cantabria
Abuztua 12 XXXIV. PASAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 11 XII. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA Gipuzkoa
Abuztua 5 XXXI. BANDERA DE ERANDIO Bizkaia
Uztaila 28 XV. ALGORTAKO PORTUZAHARRA IKURRINA Bizkaia
Uztaila 21 ORIO I. KANPINA BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 15 XXVI. BANDERA DE TRAINERAS AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 8 IX DONOSTIARRA KAIARRIBA LA BRETXA BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 7 II MUTRIKUKO - YURRITA GROUP BANDERA Gipuzkoa
Ekaina 24 XXXI. ELANTXOBEKO ESTROPADA - GRUPO IDAR IKURRIÑA Bizkaia
Ekaina 17 V. BANDERA BERMEOKO ARRAUN ELKARTEA Bizkaia