4
Iruzkinak

2014 Denboraldia  1. Taldea

GETARIAKO V. ESTROPADA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 30-07-2014 11:12

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 03-08-2014 13:30

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
LEKITTARRA-BM 20:13,76 12
GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 20:18,23 11
ZUMAIA 20:20,79 10
DONOSTIARRA 20:33,04 9
S.D. SANTOÑA C.R. 20:40,69 8
ELANTXOBE-IDAR 20:43,57 7
SANTURTZI-IBERDROLA 20:47,05 6
ONDARROA 20:49,18 5
ORIO-BABYAUTO 20:50,33 4
10º TRINTXERPE-FUNERARIA VASCONGADA 20:51,96 3
11º SAN PEDRO-ECOLMARE 21:12,31 2
12º CASTRO 21:37,28 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CASTRO 05:07,00 10:32,00 16:12,00 21:37,28
2 S.D. SANTOÑA C.R. 04:56,00 10:07,00 15:30,00 20:40,69
3 SANTURTZI-IBERDROLA 05:02,00 10:13,00 15:37,00 20:47,05
4 SAN PEDRO-ECOLMARE 05:00,00 10:22,00 15:50,00 21:12,31
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ORIO-BABYAUTO 05:03,00 10:15,00 15:43,00 20:50,33
2 TRINTXERPE-FUNERARIA VASCONGADA 05:01,00 10:14,00 15:42,00 20:51,96
3 DONOSTIARRA 04:53,00 10:02,00 15:24,00 20:33,04
4 ELANTXOBE-IDAR 04:59,00 10:11,00 15:33,00 20:43,57
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ONDARROA 04:54,00 10:07,00 15:33,00 20:49,18
2 ZUMAIA 04:52,00 09:59,00 15:16,00 20:20,79
3 LEKITTARRA-BM 04:51,00 09:57,00 15:09,00 20:13,76
4 GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 04:55,00 10:03,00 15:18,00 20:18,23

Igo

Iruzkinak (4)

Nerea -k esaten du: Duela 3 urteak

Rururu Ondarru. Aupa mutilak!!!

Jon -k esaten du: Duela 3 urteak

animo, ONDARRU, erriko gazteekin, zuek dakasue, Meritu, animo bat Mutrikutik

Andoni Garcia -k esaten du: Duela 3 urteak

Aupa ondarru nahiku egiten dozue animo

neu -k esaten du: Duela 3 urteak

Zorionak mutilak , estropada bikaiña .Aupa Isuntza !!!

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2014 Denboraldia

Abuztua 24 TRINTXERPEKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 17 XLIV BANDERA EXCMO AYUNTAMIENTO DE SANTOÑA Cantabria
Abuztua 15 UNOVISION - XLII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 9 XXX. ONDARROAKO BANDERA Bizkaia
Abuztua 3 GETARIAKO V. ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 2 XXXV IKURRINA ILUSTRE AYTO DE SANTURTZI Bizkaia
Uztaila 27 XXIX EL CORREO IKURRINA - BBK SARI NAGUSIA Bizkaia
Uztaila 19 VII. BIXIGU EGUNA IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 12 VII BANDERA DONOSTIARRA-KAIARRIBA Gipuzkoa
Uztaila 5 XXX PASAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Ekaina 29 XXVII BANDERA ELANTXOBE - GRUPO IDAR Bizkaia
Ekaina 22 XXIX BANDERA DE ZUMAIA Gipuzkoa