2014 Denboraldia  2. Taldea

XXI BANDERA DEL ASÓN

  • Data
    2014 Abu 24
  • Ordua
    16:30
  • Banakako erlojupekoa (1 kale, 4 luze)
  • Colindres (Cantabria) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-01-2022 12:01

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ZARAUTZ 20:34,42 15
DEUSTO-BILBAO 20:37,50 14
HONDARRIBIA 21:01,16 13
ARKOTE-HELVETIA 21:13,24 12
HIBAIKA 21:18,52 11
GETXO 21:21,92 10
MUNDAKA 21:30,74 9
DONOSTIARRA B 21:36,42 8
LUTXANA ARRAUN ELKARTEA 21:42,76 7
10º SANTURTZI 21:45,06 6
11º RASPAS 21:52,96 5
12º BERMEO-SUMOIL 22:03,70 4
13º ZUMAIA B 22:18,38 3
14º CASTRO-IBERIA 22:22,36 2
15º COLINDRES 22:39,94 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 COLINDRES 5:53 11:07 17:15 22:39,94
1 CASTRO-IBERIA 5:50 11:04 17:11 22:22,36
1 DONOSTIARRA B 5:37 10:44 16:38 21:36,42
1 RASPAS 5:38 10:48 16:45 21:52,96
1 ZUMAIA B 5:41 10:58 17:03 22:18,38
1 SANTURTZI 5:40 10:47 16:42 21:45,06
1 BERMEO-SUMOIL 5:39 10:53 16:52 22:03,70
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 LUTXANA ARRAUN ELKARTEA 5:27 10:43 16:28 21:42,76
1 GETXO 5:20 10:30 16:09 21:21,92
1 HIBAIKA 5:21 10:30 16:09 21:18,52
1 MUNDAKA 5:24 10:37 16:19 21:30,74
1 HONDARRIBIA 5:16 10:22 15:53 21:01,16
1 ARKOTE-HELVETIA 5:19 10:30 16:07 21:13,24
1 DEUSTO-BILBAO 5:14 10:13 15:42 20:37,50
1 ZARAUTZ 5:14 10:13 15:39 20:34,42

Igo

Emaitza guztiak 2014 Denboraldia

Abuztua 24 XXI BANDERA DEL ASÓN Cantabria
Abuztua 23 VIII. HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO BANDERA - XIX. REGATA PROMOCIÓN DE HONDARRIBIA Gipuzkoa
Abuztua 17 XXXVII VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 15 V. ZARAUTZ AE IKURRINA - TURKISH AIRLINES SARIA Gipuzkoa
Abuztua 10 XVI BANDERA FLAVIOBRIGA - ASK CHEMICALS Cantabria
Abuztua 9 BERMEOKO AE I. IKURRINA Bizkaia
Abuztua 2 MUNDAKAKO XVI. IKURRINA Bizkaia
Uztaila 27 ZUMAIAKO IV IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 26 ALGORTAKO PORTUZAHARRA XI IKURRINA Bizkaia
Uztaila 20 XXVI REGATA DE TRAINERAS DE PLENTZIA Bizkaia
Uztaila 13 ERRENTERIAKO HIRIA II. IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 12 V BANDERA DONOSTIARRA Gipuzkoa
Uztaila 6 SANTURTZIKO HARROBIA II. IKURRINA Bizkaia
Uztaila 5 AREATAKO XVII. BANDERA Bizkaia