2
Iruzkinak

2014 Denboraldia  1. Taldea

VII BANDERA DONOSTIARRA-KAIARRIBA

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 09-07-2014 09:41

descarga Izen emate orriak

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 12-07-2014 19:06

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 21:07,75 12
ZUMAIA 21:09,35 11
LEKITTARRA-BM 21:21,54 10
ONDARROA 21:25,83 9
DONOSTIARRA 21:51,78 8
ELANTXOBE-IDAR 21:54,20 7
TRINTXERPE-FUNERARIA VASCONGADA 22:06,57 6
ORIO-BABYAUTO 22:33,88 5
S.D. SANTOÑA C.R. 22:34,45 4
10º SANTURTZI-IBERDROLA 22:53,72 3
11º SAN PEDRO-ECOLMARE 23:11,02 2
12º CASTRO 23:33,00 1

Oharrak

En la 2ª tanda: salida nula de Elantxobe-Idar sancionado con 3 segundos.

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ORIO-BABYAUTO 05:54,00 11:06,00 17:26,00 22:33,88
2 CASTRO 06:06,00 11:30,00 18:12,00 23:33,00
3 SAN PEDRO-ECOLMARE 06:01,00 11:16,00 17:46,00 23:11,02
4 S.D. SANTOÑA C.R. 05:49,00 11:05,00 17:24,00 22:34,45
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SANTURTZI-IBERDROLA 05:56,00 11:11,00 17:31,00 22:53,72
2 ELANTXOBE-IDAR 05:46,00 10:41,00 16:51,00 21:54,20
3 TRINTXERPE-FUNERARIA VASCONGADA 05:44,00 10:42,00 16:49,00 22:06,57
4 DONOSTIARRA 05:39,00 10:41,00 16:52,00 21:51,78
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZUMAIA 05:27,00 10:25,00 16:18,00 21:09,35
2 GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 05:32,00 10:25,00 16:16,00 21:07,75
3 ONDARROA 05:35,00 10:28,00 16:24,00 21:25,83
4 LEKITTARRA-BM 05:30,00 10:27,00 16:22,00 21:21,54

Igo

Iruzkinak (2)

nifu nifa -k esaten du: Duela 4 urteak

Vaya jornada de las dos marineras...

eva -k esaten du: Duela 4 urteak

AUPA DONOSTIA IZUGARISKO ESTROPADA

Zure Iruzkina

Emaitza guztiak 2014 Denboraldia

Abuztua 24 TRINTXERPEKO IKURRINA Gipuzkoa
Abuztua 17 XLIV BANDERA EXCMO AYUNTAMIENTO DE SANTOÑA Cantabria
Abuztua 15 UNOVISION - XLII BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 9 XXX. ONDARROAKO BANDERA Bizkaia
Abuztua 3 GETARIAKO V. ESTROPADA Gipuzkoa
Abuztua 2 XXXV IKURRINA ILUSTRE AYTO DE SANTURTZI Bizkaia
Uztaila 27 XXIX EL CORREO IKURRINA - BBK SARI NAGUSIA Bizkaia
Uztaila 19 VII. BIXIGU EGUNA IKURRINA Gipuzkoa
Uztaila 12 VII BANDERA DONOSTIARRA-KAIARRIBA Gipuzkoa
Uztaila 5 XXX PASAIAKO IKURRINA Gipuzkoa
Ekaina 29 XXVII BANDERA ELANTXOBE - GRUPO IDAR Bizkaia
Ekaina 22 XXIX BANDERA DE ZUMAIA Gipuzkoa