2022 Denboraldia  1. Taldea

XLIX IKURRIÑA VILLA DE BILBAO

  • Data
    2022 Abu 21
  • Ordua
    12:00
  • Banakako erlojupekoa (1 kale, 4 luze)
  • Bilbao (Bizkaia) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 16-08-2022 22:26

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 21-08-2022 13:29

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ARKOTE SEGUROS BILBAO 20:17,54 12
S.D.R. PEDREÑA 20:23,23 11
DELTECO ZUMAIA 20:33,66 10
SAN JUAN 20:34,45 9
MATRIX HONDARRIBIA 20:35,40 8
DEUSTO BILBAO 20:36,53 7
SANPEDROTARRA 20:50,63 6
BUSTURIALDEA 20:54,35 5
ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 20:57,60 4
10º CASTRO BRUNO SAEZ 21:01,84 3
11º ORIO ORIALKI 21:06,78 2
12º CAMARGO CUEVA EL PENDO 21:12,75 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ORIO ORIALKI 5:01 10:21 15:48 21:06,78
1 BUSTURIALDEA 5:05 10:22 15:46 20:54,35
1 CAMARGO CUEVA EL PENDO 5:08 10:27 15:59 21:12,75
1 DEUSTO BILBAO 4:55 10:09 15:34 20:36,53
1 DELTECO ZUMAIA 4:55 10:09 15:32 20:33,66
1 MATRIX HONDARRIBIA 4:56 10:08 15:32 20:35,40
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CASTRO BRUNO SAEZ 5:07 10:18 15:44 21:01,84
1 ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 5:06 10:18 15:43 20:57,60
1 SAN JUAN 5:00 10:07 15:26 20:34,45
1 ARKOTE SEGUROS BILBAO 4:57 10:01 15:15 20:17,54
1 S.D.R. PEDREÑA 5:00 10:04 15:17 20:23,23
1 SANPEDROTARRA 4:59 10:14 15:37 20:50,63

Igo

Emaitza guztiak 2022 Denboraldia

Abuztua 21 XLIX IKURRIÑA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 20 ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN XIII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Abuztua 15 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 13 PLENTZIAKO XXXIII IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 7 HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO XVI. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 30 XXX BANDERA DEL AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 23 8ª JORNADA LIGA ARC 1 ILLUNBE Gipuzkoa
Uztaila 17 ORIO KANPIÑA IV. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 16 XVII BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 9 CMO VALVES BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 3 ELANTXOBEKO XXXIV TRAINERU ESTROPADA Bizkaia
Uztaila 2 3ª JORNADA LIGA ARC1 CASTRO URDIALES Cantabria
Ekaina 26 ZUMAIAKO XXXVII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Ekaina 19 KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA XXII. IKURRIÑA Gipuzkoa