2022 Denboraldia  1. Taldea

3ª JORNADA LIGA ARC1 CASTRO URDIALES

  • Data
    2022 Uzt 2
  • Ordua
    17:00
  • Linean (4 kale, 4 luze)
  • Castro Urdiales (Cantabria) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 28-06-2022 07:25

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 02-07-2022 19:26

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
SANPEDROTARRA 21:05,41 12
ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 21:15,03 11
ARKOTE SEGUROS BILBAO 21:24,19 10
S.D.R. PEDREÑA 21:27,79 9
CAMARGO CUEVA EL PENDO 21:37,26 8
SAN JUAN 21:38,19 7
CASTRO BRUNO SAEZ 21:38,43 6
DELTECO ZUMAIA 21:44,86 5
MATRIX HONDARRIBIA 21:54,34 4
10º BUSTURIALDEA 21:54,43 3
11º DEUSTO BILBAO 21:59,74 2
12º ORIO ORIALKI 22:14,44 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CAMARGO CUEVA EL PENDO 5:21 10:40 16:26 21:37,26
2 BUSTURIALDEA 5:25 10:40 16:33 21:54,43
3 DELTECO ZUMAIA 5:23 10:42 16:29 21:44,86
4 ORIO ORIALKI 5:27 10:52 16:52 22:14,44
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CASTRO BRUNO SAEZ 5:17 10:36 16:19 21:38,43
2 S.D.R. PEDREÑA 5:16 10:30 16:11 21:27,79
3 MATRIX HONDARRIBIA 5:22 10:43 16:32 21:54,34
4 DEUSTO BILBAO 5:30 10:48 16:40 21:59,74
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ARKOTE SEGUROS BILBAO 5:15 10:29 16:09 21:24,19
2 ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 5:13 10:23 16:01 21:15,03
3 SAN JUAN 5:19 10:36 16:22 21:38,19
4 SANPEDROTARRA 5:15 10:21 15:55 21:05,41

Igo

Emaitza guztiak 2022 Denboraldia

Abuztua 21 XLIX IKURRIÑA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 20 ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN XIII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Abuztua 15 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 13 PLENTZIAKO XXXIII IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 7 HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO XVI. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 30 XXX BANDERA DEL AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 23 8ª JORNADA LIGA ARC 1 ILLUNBE Gipuzkoa
Uztaila 17 ORIO KANPIÑA IV. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 16 XVII BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 9 CMO VALVES BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 3 ELANTXOBEKO XXXIV TRAINERU ESTROPADA Bizkaia
Uztaila 2 3ª JORNADA LIGA ARC1 CASTRO URDIALES Cantabria
Ekaina 26 ZUMAIAKO XXXVII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Ekaina 19 KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA XXII. IKURRIÑA Gipuzkoa