2022 Denboraldia  1. Taldea

XVII BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 11-07-2022 09:14

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 16-07-2022 19:39

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
S.D.R. PEDREÑA 21:05,13 12
DEUSTO BILBAO 21:13,10 11
ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 21:16,44 10
ARKOTE SEGUROS BILBAO 21:22,57 9
SANPEDROTARRA 21:24,45 8
ORIO ORIALKI 21:28,37 7
CASTRO BRUNO SAEZ 21:29,21 6
SAN JUAN 21:30,53 5
BUSTURIALDEA 21:30,87 4
10º DELTECO ZUMAIA 21:34,11 3
11º CAMARGO CUEVA EL PENDO 21:35,77 2
12º MATRIX HONDARRIBIA 21:36,30 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 CAMARGO CUEVA EL PENDO 5:33 10:37 16:33 21:35,77
2 BUSTURIALDEA 5:33 10:39 16:31 21:30,87
3 DEUSTO BILBAO 5:28 10:25 16:15 21:13,10
4 ORIO ORIALKI 5:29 10:31 16:25 21:28,37
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 DELTECO ZUMAIA 5:24 10:27 16:31 21:34,11
2 MATRIX HONDARRIBIA 5:25 10:27 16:34 21:36,30
3 CASTRO BRUNO SAEZ 5:23 10:27 16:34 21:29,21
4 S.D.R. PEDREÑA 5:19 10:16 16:11 21:05,13
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 5:27 10:31 16:11 21:16,44
2 SAN JUAN 5:32 10:39 16:24 21:30,53
3 SANPEDROTARRA 5:32 10:34 16:21 21:24,45
4 ARKOTE SEGUROS BILBAO 5:30 10:32 16:21 21:22,57

Igo

Emaitza guztiak 2022 Denboraldia

Abuztua 21 XLIX IKURRIÑA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 20 ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN XIII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Abuztua 15 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 13 PLENTZIAKO XXXIII IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 7 HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO XVI. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 30 XXX BANDERA DEL AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 23 8ª JORNADA LIGA ARC 1 ILLUNBE Gipuzkoa
Uztaila 17 ORIO KANPIÑA IV. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 16 XVII BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 9 CMO VALVES BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 3 ELANTXOBEKO XXXIV TRAINERU ESTROPADA Bizkaia
Uztaila 2 3ª JORNADA LIGA ARC1 CASTRO URDIALES Cantabria
Ekaina 26 ZUMAIAKO XXXVII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Ekaina 19 KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA XXII. IKURRIÑA Gipuzkoa