2022 Denboraldia  1. Taldea

CMO VALVES BANDERA

  • Data
    2022 Uzt 9
  • Ordua
    17:30
  • Banakako erlojupekoa (1 kale, 4 luze)
  • Pasai San Juan (Gipuzkoa) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 03-07-2022 23:03

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 09-07-2022 18:39

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
ARKOTE SEGUROS BILBAO 20:30,63 12
SAN JUAN 20:31,72 11
SANPEDROTARRA 20:34,60 10
ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 20:46,95 9
S.D.R. PEDREÑA 20:48,61 8
DELTECO ZUMAIA 20:51,46 7
MATRIX HONDARRIBIA 20:54,73 6
DEUSTO BILBAO 20:55,56 5
CASTRO BRUNO SAEZ 20:58,81 4
10º CAMARGO CUEVA EL PENDO 21:05,74 3
11º ORIO ORIALKI 21:06,22 2
12º BUSTURIALDEA 21:22,19 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 BUSTURIALDEA 5:25 10:31 16:19 21:22,19
1 ORIO ORIALKI 5:18 10:20 16:02 21:06,22
1 DEUSTO BILBAO 5:19 10:19 15:57 20:55,56
1 DELTECO ZUMAIA 5:08 10:14 15:49 20:51,46
1 CASTRO BRUNO SAEZ 5:16 10:21 16:02 20:58,81
1 CAMARGO CUEVA EL PENDO 5:18 10:24 16:06 21:05,74
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 MATRIX HONDARRIBIA 5:11 10:16 15:56 20:54,73
1 SAN JUAN 5:07 10:05 15:36 20:31,72
1 S.D.R. PEDREÑA 5:13 10:15 15:49 20:48,61
1 ARKOTE SEGUROS BILBAO 5:08 10:05 15:39 20:30,63
1 ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 5:15 10:17 15:52 20:46,95
1 SANPEDROTARRA 5:10 10:08 15:42 20:34,60

Igo

Emaitza guztiak 2022 Denboraldia

Abuztua 21 XLIX IKURRIÑA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 20 ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN XIII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Abuztua 15 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 13 PLENTZIAKO XXXIII IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 7 HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO XVI. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 30 XXX BANDERA DEL AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 23 8ª JORNADA LIGA ARC 1 ILLUNBE Gipuzkoa
Uztaila 17 ORIO KANPIÑA IV. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 16 XVII BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 9 CMO VALVES BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 3 ELANTXOBEKO XXXIV TRAINERU ESTROPADA Bizkaia
Uztaila 2 3ª JORNADA LIGA ARC1 CASTRO URDIALES Cantabria
Ekaina 26 ZUMAIAKO XXXVII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Ekaina 19 KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA XXII. IKURRIÑA Gipuzkoa