2022 Denboraldia  1. Taldea

BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES

  • Data
    2022 Abu 15
  • Ordua
    18:00
  • Linean (4 kale, 4 luze)
  • Castro Urdiales (Cantabria) Mapa ikusi

descarga Dosierra

Azken eguneratzea 10-08-2022 10:02

descarga Izen emate Orriak ikusi

Las listas no son definitivas hasta 5 min. antes de cada tanda

descarga Emaitzak deskargatu

Azken eguneratzea 15-08-2022 19:24

Sailkapena

Elkartea Denbora Puntuak
S.D.R. PEDREÑA 21:09,13 12
SANPEDROTARRA 21:20,24 11
SAN JUAN 21:21,71 10
ARKOTE SEGUROS BILBAO 21:24,16 9
MATRIX HONDARRIBIA 21:24,69 8
CASTRO BRUNO SAEZ 21:25,37 7
DEUSTO BILBAO 21:41,72 6
DELTECO ZUMAIA 21:42,32 5
BUSTURIALDEA 21:53,53 4
10º ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 21:54,42 3
11º ORIO ORIALKI 22:05,98 2
12º CAMARGO CUEVA EL PENDO 22:19,06 1

Txandak

1. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 ORIO ORIALKI 5:25 10:47 16:34 22:05,98
2 BUSTURIALDEA 5:26 10:43 16:31 21:53,53
3 DEUSTO BILBAO 5:22 10:39 16:22 21:41,72
4 CAMARGO CUEVA EL PENDO 5:28 10:53 16:48 22:19,06
2. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 MATRIX HONDARRIBIA 5:10 10:31 16:07 21:24,69
2 ZARAUTZ GESALAGA OKELAN 5:18 10:44 16:24 21:54,42
3 DELTECO ZUMAIA 5:17 10:37 16:19 21:42,32
4 CASTRO BRUNO SAEZ 5:13 10:31 16:10 21:25,37
3. Txanda
Ziabogak
Kalea Elkartea 1 2 3 Denbora
1 SANPEDROTARRA 5:14 10:28 16:00 21:20,24
2 ARKOTE SEGUROS BILBAO 5:13 10:29 16:07 21:24,16
3 SAN JUAN 5:12 10:30 16:05 21:21,71
4 S.D.R. PEDREÑA 5:09 10:26 15:57 21:09,13

Igo

Emaitza guztiak 2022 Denboraldia

Abuztua 21 XLIX IKURRIÑA VILLA DE BILBAO Bizkaia
Abuztua 20 ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN XIII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Abuztua 15 BANDERA CIUDAD DE CASTRO URDIALES Cantabria
Abuztua 13 PLENTZIAKO XXXIII IKURRIÑA Bizkaia
Abuztua 7 HONDARRIBIKO ARRANTZALEEN KOFRADIAKO XVI. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 30 XXX BANDERA DEL AYUNTAMIENTO DE CAMARGO Cantabria
Uztaila 23 8ª JORNADA LIGA ARC 1 ILLUNBE Gipuzkoa
Uztaila 17 ORIO KANPIÑA IV. BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 16 XVII BANDERA MARINA DE CUDEYO GRAN PREMIO DYNASOL Cantabria
Uztaila 9 CMO VALVES BANDERA Gipuzkoa
Uztaila 3 ELANTXOBEKO XXXIV TRAINERU ESTROPADA Bizkaia
Uztaila 2 3ª JORNADA LIGA ARC1 CASTRO URDIALES Cantabria
Ekaina 26 ZUMAIAKO XXXVII. IKURRIÑA Gipuzkoa
Ekaina 19 KEPA DEUN ARRANTZALEEN KOFRADIA XXII. IKURRIÑA Gipuzkoa