2018 Denboraldia 1. Taldea
XVI BANDERA REAL ASTILLERO DE GUARNIZO - XLI GP. AYUNTAMIENTO DE ASTILLERO
- Data
2018 Abu 11 - Ordua
16:30 - Banakako erlojupekoa (1 kale, 4 luze)
- Astillero (Cantabria) Mapa ikusiMapa gorde
Sailkapena
Elkartea | Denbora | Puntuak | |
---|---|---|---|
1º | ASTILLERO-SAN JOSE XV | 20:24,46 | 12 |
2º | LEKITTARRA-ELECNOR-BM | 20:38,14 | 11 |
3º | ZARAUTZ-BABYAUTO | 20:39,88 | 10 |
4º | DEUSTO-BILBAO | 20:41,48 | 9 |
5º | GETARIA | 20:50,38 | 8 |
6º | SDR PEDREÑA | 20:51,76 | 7 |
7º | LAPURDI | 21:06,24 | 6 |
8º | SAN JUAN-SUMELEC | 21:06,92 | 5 |
9º | ARKOTE-HELVETIA | 21:10,12 | 4 |
10º | ZUMAIA-SALEGI JATETXEA | 21:11,58 | 3 |
11º | HIBAIKA | 21:17,70 | 2 |
12º | PORTUGALETE | 21:25,78 | 1 |
Txandak
1. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | PORTUGALETE | 5:33 | 10:30 | 16:31 | 21:25,78 |
1 | HIBAIKA | 5:28 | 10:26 | 16:23 | 21:17,70 |
1 | SAN JUAN-SUMELEC | 5:28 | 10:23 | 16:17 | 21:06,92 |
1 | ZUMAIA-SALEGI JATETXEA | 5:25 | 10:22 | 16:16 | 21:11,58 |
1 | ARKOTE-HELVETIA | 5:24 | 10:22 | 16:16 | 21:10,12 |
1 | LAPURDI | 5:24 | 10:20 | 16:12 | 21:06,24 |
2. Txanda | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ziabogak | |||||
Kalea | Elkartea | 1 | 2 | 3 | Denbora |
1 | ZARAUTZ-BABYAUTO | 5:19 | 10:11 | 15:47 | 20:39,88 |
1 | SDR PEDREÑA | 5:19 | 10:15 | 15:56 | 20:51,76 |
1 | GETARIA | 5:17 | 10:14 | 15:52 | 20:50,38 |
1 | DEUSTO-BILBAO | 5:16 | 10:11 | 15:49 | 20:41,48 |
1 | LEKITTARRA-ELECNOR-BM | 5:14 | 10:10 | 15:45 | 20:38,14 |
1 | ASTILLERO-SAN JOSE XV | 5:10 | 10:03 | 15:33 | 20:24,46 |
Igo
Abuztua 19 | XLI VILLA DE BILBAO | Bizkaia |
Abuztua 18 | IX. ZARAUTZ ARRAUN ELKARTEAREN IKURRIÑA | Gipuzkoa |
Abuztua 15 | XXX. PLENTZIAKO IKURRINA | Bizkaia |
Abuztua 11 | XVI BANDERA REAL ASTILLERO DE GUARNIZO - XLI GP. AYUNTAMIENTO DE ASTILLERO | Cantabria |
Abuztua 5 | IGARTZA BANDERA (2ª jornada) | Gipuzkoa |
Abuztua 4 | IGARTZA BANDERA (1ª jornada) | Gipuzkoa |
Uztaila 29 | XXXIII. EL CORREO - BBK IKURRINA (2ª jornada) | Bizkaia |
Uztaila 28 | XXXIII. EL CORREO - BBK IKURRIÑA (1ª jornada) | Bizkaia |
Uztaila 22 | VI. ERRENTERIAKO HIRIA IKURRINA | Gipuzkoa |
Uztaila 14 | XIII BANDERA MARINA DE CUDEYO - GP DYNASOL | Cantabria |
Uztaila 7 | XXXIII. ZUMAIAKO IKURRIÑA | Gipuzkoa |
Uztaila 1 | IX. GETARIAKO ESTROPADA | Gipuzkoa |
Ekaina 23 | 26. BANDERA DONIBANE LOHITZUNE - ZIBURU / MAHALA SARIA | |
Ekaina 17 | XXXVII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE | Bizkaia |
Ekaina 16 | XXXVII BANDERA NOBLE VILLA DE PORTUGALETE | Bizkaia |